29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-11-27 12:32:37 Powiat Racibórz

Zdaniem A. Hajduka samorządy nie są firmami i prowadzone przez nie przedsięwzięcia nie potrzebują biznes planu. Dla J. Staroń priorytetem jest pozyskiwanie środków z UE. Nie zgadza się z nimi L. Fiołka.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Powiatowe inwestycje bez biznes planu? Strony: 1Dodaj komentarz
~sens (2012-11-28 19:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podejście starosty Hajduka jest niedorzeczne? A jak może być inaczej skoro on cały jest niedorzeczny jak i funkcja, którą z woli Wojnara, no bo nie ludu, piastuje.

~Harpagony:P (2012-11-28 14:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

staroń najlepszy: hapać hpać hapać ile tylko sie da:D:D:D

~hayek (2012-11-28 14:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Hajduk w jednym zdaniu potrafi powiedzieć i prawdę i nieprawdę. Ja już nie wiem co o nim myśleć:D:D:D to o samorzadach, że zaspokajanie potrzeb mieszkańców - no racja, brawo!!!! ale zaraz potem fandzoli cos o jakis firmach...:)))) dziwny ten nasz Hajduczek jest:)

~siusior (2012-11-28 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podejście Pana staorsty Adama Hajduka jest niedorzeczne. Przecież nie w tym rzecz, aby powiat konkurował z firmami, bo np. nie słyszałem, aby w ostatnim czasie powiat postawił jakąś fabrykę, ale w tym, aby konkretne inwestycje przynosiły profity. Drogi... modernizować można różne, tutaj wchodzi kwestia takiego wyboru, żeby miało to konkretne przełożenie na gospodarkę powiatu. Można zmodernizować drogę, z której potem będzie korzystać stu okolicznych mieszkańców wioski X, ale czy nie lepiej zmodernizować inny odcinek, który połączy miejscowość B z którymś z głównych szlaków komunikacyjnych?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog