29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-08-19 00:00:00 Wiadomości

Małgorzata Makulewicz: Poród w wodzie jest przede wszystkim łatwiejszy, szybszy, łagodniejszy i mniej bolesny!

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (74): Odprężyć się w wodzie Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~nelka (2005-08-20 13:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ludzie, zapominacie jednak o jednym, dyskując o polityce - żeby wszystko sprawnie szło, cały urząd musie się zgadzać, a nie robić sobie na złość, co jak na razie jest nie do otrzymania,a do opini publicznej są podawane tylko najciekawsze i najmniej liczące się nieraz fakty... nie twierdzę,że ktoś tam jest święty (broń Boże) tylko nic nie zależy w całości od jednego człowieka,a wiele rzeczy robi się za plecami coniektórych ludzi,nawet w urzędzie... weźcie to pod uwagę...

~anty-Frączek (2005-08-19 22:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla chcącego nic trudnego :). A teraz z innej beczki - muszę przyznać Dariusu, że rozmowa z Tobą sprawia mi przyjemność ( zresztą z innymi internautami także)o ile nie rozmawiamy o tym co może nas dzielić ( czyli pani Maria W. i Caritas). Podziwiam Twoją znajomość rzeczy i ubolewałbym jeśli ktoś taki nie wystartuje w wyborach lokalnych. Moglibyśmy się gdzieś spotkać lecz oboje wiemy, że polują na nas rekiny i każdy może się za nas podstawić :). Przemyśl moją propozycję.

~darius (2005-08-19 22:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nowszą raczej nie jest, bo obie powstały w 1870r:),ale nowocześniejszą tak. Nie wydaje mi się także,żeby cukrownia w PC,mimo prowadzonych tam inwestycji, mogła w najblizszym czasie przejąć wszystkich plantatorów z rac.cukrowni-mimo inwestycji - nie posiada takich mocy przerobowych...

~anty-Frączek (2005-08-19 22:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiadomości o cukrowni posiadam od pracowników cukrowni ( i to tych blisko dyrekcji usadowionych). Cukrownia w Polskiej Cerekwi się ostanie gdyż jest stosunkowo nowszą od raciborskiej a nasza jest już sędziwą emerytką.Polska Cerekiew dysponuje nowoczesnym sprzętem ( w naszą już nikt nie będzie ładował kasę). Więc Dariusu już wiesz dlaczego biję na alarm ( jeśli chodzi o bezrobocie i o ewentualną adaptację obiektów cukrowni choćby na jakieś centrum rozrywki czy na centrum handlowe :)

~darius (2005-08-19 22:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widać radny Frączek postanowił działać tak jak pewien polityk znany z częstych wizyt w solarium...KOLZAM ma końcówkę SA,więc nie wiem czy jest tu jakaś możliwość pomocy z ze strony radnego.Miasto może ewentualnie zwolnić z podatku od nieruchomości(co pewnie zrobiło(?)..a czy uda się dogadac z ZUS i US-zalezy tylko od udziałowców(podniesienie kapitału) i kierownictwa-dobra strategia..

~darius (2005-08-19 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

antyfrączek-a skąd rewelacje o cukrownii?Z tego co słyszałem, to jeśli UE nie wprowadzi reformy rynku cukrowego w proponowanym obecnie kształcie,to nasza cukrownia się ostanie.Wiem,że cukrownia szuka chetnego na wytwórnię kwasku cytrynowego,ale to wcale nie oznacza,że ma jakieś problemy.Moze poprostu chcą się skupić tylko na prod.cukru...choć trochę niepokoją niższe limity na prod.niz w latach ub.,ale to da sie wytlumaczyc,podobnie jak większe inwestycje w Polskiej Cerekwi.

~anty-Frączek (2005-08-19 21:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...i jeszcze jest całe to upadające miasto. Był czas parę lat popracować dla dobra tego miasta a nie teraz kiedy się jest pod pręgierzem opinii publicznej Frączek zdobywa się na spektakularne gesty i słowa ( ekipie Kolzamu życzę jak najlepiej ale obawiam się, że ta pomoc Frączka okaże się tylko "pocałunkiem śmierci" - no ale przecież Rychu za rok musi się czymś wykazać na wyborczym afiszu!. Och jak byłoby wspaniale gdyby radni zdobywali się na takie czyny od pierwszych dni pracy a nie na koniec.

~anty-Frączek (2005-08-19 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...wiarygodne!. No i jak ma się czuć taki inwestor jak Auchan, który zobaczy w TV P.Osuchowskiego promującego nasze miasto i zachęcającego do inwestycji w SRC?. Ktoś kiedyś powiedział, że niezadowolony klient zniechęci 20 innych osób do twojej firmy (pomyślmy co taki Auchan o nas powie innym gigantom?). Musimy wpierw mieć wypracowaną renomę, wiarygodność i faktycznie sprzyjające warunki dla inwestorów by potem ktoś kto jest głową tego miasta mógł w TV promować SRC!. Podoba mi się pomysł by ...

~darius (2005-08-19 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@nobody:dzięki. Ja wcale nie marudze:dlaczego nobody ma takie IP jak ja?

~anty-Frączek (2005-08-19 21:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No widzę, że się zrobiło gorąco w komentarzach:). Do wszystkich mnie krytykujących ( macie do tego prawo)zwracam się z informacją, że nie jest moim zamiarem krytykować, krytykować, krytykować itd. Bardzo bym chciał też i pochwalać ( uważny czytelnik znajdzie i moje pochwały) lecz jest tak mało powodów do pochwał a to co się ostatnio wyrabia z opinią publiczną( czyli z nami) przez UM można nazwać "ściemnianie i ogłupianie". Jestem za promocją naszego miasta nawet i w TV lecz wszystko musi być ...

~nobody (2005-08-19 21:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...co jak co,ale jeden z uczestników dyskusji robi niezłą reklamę naszemu miastu - darius. Brawo,ładne zdjęcia, trzymaj tak dalej!

~mieszkanka (2005-08-19 21:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

chylę czoła przed wszystkimi ,którzy przyniesli chociaż troszkę splendoru swojemu miastu

~mieszkanka (2005-08-19 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kazda promocja jest dla miasta dobra i potrzebna, nie potrafie zrozumiec tych, ktorzy nic nie zrobili dobrego dla swojego miasta i jedyne co potrafią to krytykować, zazdrościć, prawic złośliwości, więcej optymizmu i przyjaznych gestów będziecie szczęsliwsi

~Joachim (2005-08-19 19:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Buzia waszego prezydenta na  pewno nie  wygrala by zadnego  konkursu pieknosci a jego poczynania jako chefa  miasta  tez sa do bani ale tak to juz  jest  ze jest  on  wlodazem tego miasta i z tytulu jego urzedu ma do tego prawo isympatie czy antypatie nie maja tu nic do powiedzenia . Niech przynajmniej sie do tego madze przygotuje i nie przyniesie wstydu  miastu .Bo misto jest naprawde warte by je pokazac Polsce . Pozdrawiam

~Arek (2005-08-19 17:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Racibórz jest dobrym miejscem pod kątem turystycznym. Mógłby być jeszcze lepszym. Jeśli jednak chodzi o zamieszkanie to jest co raz bardziej nudnym i beznadziejnym miasteczkiem z którego co aktywniejsi uciekają.... Taka promocja w TVP dla miasta i potencjalnych turystów jest jak najbardziej na miejscu i ją popieram!

~darius (2005-08-19 17:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

umiałby ciekawie poopowiadać i zainteresować widzów naszym miastem....

~darius (2005-08-19 17:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Antyfrączek ma rację.To już drugi raz,jak przyznaję mu racje:).Promocja miasta - tak i to jak największa,ale bez twarzy polityków,którzy powiedzmy sobie szczerze niewiele mają zasług w tworzeniu dobrego wizerunku naszego miasta.Gdyby Pan Prezydent miał jakieś zasługi-to owszem, popieram,ale jest całkiem inaczej-nie ma prawie żadnych!A czy nie mógłby byc gospodarzem programu jakiś znany raciborzanin?Tak na szybko to ciężko zaproponowac kogoś,ale uważam,że np.któryś ze znanych rac.historyków...

~obserwator (2005-08-19 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zatem widzę, iż są jednak osoby, które troszku "kumają" o co mi chodzi. Tak nawiasem to znane jest stwierdzenie, że jeżeli ktoś się zna na wszystkim to w praktyce nie wie najczęściej wiele. Jednak wydawać się może, iż te słowa nie dotrą do anty-Frączko. Gdyby okazalo się inaczej to o czym by pisał ten "wszechwiedzący".

~nelka (2005-08-19 15:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

schowaj się - życie to nie tylko polityka. po za tym, nie wydaje mi się, by prezydent potrzebował się reklamować, po co reklama na całą Polskę, skoro tylko R-rzanie głosują w wyborach, które sie już odbyły?Twoje komentarze które najpierw były stosowne, teraz są obraźliwe i nie na miejscu!!

~nelka (2005-08-19 14:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anty-frączek, jestem pełna poparcia dla Twoich słów o P. Klima, ale nie rozumiem, co Ci przeszkadza, że miasto będzie promował jego prezydent - no chyba, że chodzi Ci tylko o to, by siebie rozreklamować, i swoją wiedzę, której wcale nie posiadash, na temat wszystkich osobistości publicznych. to, że znash mniej więcej sytuację polityczną Raciborza, to nie znaczy, że mash prawo wytykać ludziom niepopełnione lub popełnione przez przypadek błędy, za które już przepraszali!! schowaj się -

~obserwator (2005-08-19 14:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Preagnę poinformować, że to nie ja praktycznie we wszystkich tematach wytykam ludzi i czyny, bądź ich brak.Chcę jedynie zasygnalizować, iż my Polacy lubimy robić szum, z którego raczej nic nie wynika.

~do obserwatora (2005-08-19 14:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A sam jakbyś coś zrobił to stałaby się krzywda? zamast gadać i czekać aż ktos coś zacznie to sam coś wymyśl.

~Obserwator (2005-08-19 13:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowny anty-Frączku czy kiedykolwiek przestaniesz marudzić i wytykać pacami?! Jeżeli jesteś tak "wszechwiedzący" to może postaraj się i pokaż coś mądrego i konstruktywnego. Oczywiście nie twierdze że w mieście jest wspaniale, ale samo piętnowanie to tylko wyraz lekkomyślności. Pozdrawiam

~anty-Frączek (2005-08-19 11:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No aby to były dobrego początki!. Tylko proponuję by pan Osuchowski zapłacił z własnej kieszeni proporcjonalnie tyle pieniędzy ile procent w całym programie będzie poświęcone jego osobie!. Tak się zastanawiam czy ktoś wie jakie korzyści dla miasta dał realizowany przez 2 lata "piknik z TV Katowice"?. Mam nadzieję, że tym razem coś drgnie.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog