29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-05-09 14:24:59 Wiadomości

Co roku notuje się wzrost zachorowalności na raka płuc, schorzenia górnych dróg oddechowych albo alergię. Nie bez wpływu na taki stan rzeczy pozostaje również to, co wdychamy podczas snu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (217): Stop! Rakotwórczym snom Strony: 1 2 3 4 5 … 9Temat Zamknięty
~felicjan (2013-01-03 09:34)
Ocena: 0 + | -

solidna firma, produkty sprawdzone i dobrej jakości. Polecam

~DOBRZE (2012-12-27 16:25)
Ocena: 0 + | -

ekspresowa dostawa materaca !!! wysokiej jakości produkty.POLECAM

~wiem (2012-12-18 09:31)
Ocena: 0 + | -

wiem ,że w doborze odpowiedniego materaca do sypialni trzeba mieć o tym choćby minimalne pojęcie. żeby potem się nie okazało,że kupiliśmy szajs za który przepaciliśmy. już raz się dałam nabrać ,ale teraz świadoma wcześniejszych błędów wiem czego chce,co będzie dla mnie odpowiednie i na co zwracać uwagę przy doborze materaca. Odstawiam papieroski i już niebawem uzbieram na porządny materac.
Artykuł bardzo dobry. Pozdrawiam

~kupiony (2012-12-12 15:12)
Ocena: 0 + | -

ostatni udało mi się przekonać moją mamę ,że jej kręgosłup to rzecz najważniejsza ! od 10 lat ma problemy zdrowotne. Odpowiednio dobrany materac to podstawa. W chwili obecnej użytkuje materac lateksowy i jest wspaniale. Z całą pewnością przynosi jej ulgę i regeneruje.

~ony (2012-12-04 12:29)
Ocena: 0 + | -

no ma tu racje alexis, ciekawy artykuł. poruszyliście wiele ważnych tematów. dla takiego laika jak ja to cenne sprawy! nie łatwo kupić dla siebie i rodziny odpowiedni materac.

~alexis09 (2012-11-29 09:43)
Ocena: 0 + | -

Doskonały artykuł. Dziękuję za informacje i otwarcie oczu na tego typu zagadnienia. Wokół siebie mamy wiele takich rzeczy i produktów. Widać,że Salon z Koła to profesjonaliści.

~natan (2012-11-28 12:36)
Ocena: 0 + | -

materac lateksowy SUPER ! wygoda,komfort. polecam wszystkim

~muzyk (2012-11-25 10:12)
Ocena: 0 + | -

Dobrze, że uświadamia się o zagrożeniach płynących z codziennego kontaktu z rzeczami nas trującymi. Wcale nie trzeba przepłacać aby mieć dobrą, funkcjonalną oraz zdrową rzecz. Faktycznie! na materacu śpimy przez te 6-8 godzin i wdychamy to co on wydziela. Salon z Koła ma rację.

~sprężyny (2012-11-22 13:20)
Ocena: 0 + | -

mam od nich materac sprężynowy kieszonkowy z lateksem po 5 cm z kazdej strony. wstaje wyspana i nie mam co narzekac na bole kregoslupa. kazdy powinien byc swiadomy na czym spi i jakie to ma znaczenie dla jego zdrowia. POLECAM

~elwira (2012-11-20 13:44)
Ocena: 0 + | -

byam jedną z ich pierwszych Klientek zaraz po otwarciu się tego salonu w raciborzu. wybralam m.lateks 19cm i śpi się rewelacyjnie!!!!!!!!!!!!!! kto nie wierzy,niech sam się przekona :)

~jaa (2012-11-14 15:13)
Ocena: 0 + | -

dostałam ich ulotkę do domu . zainteresowali mnie swoja oferta. kupilam w tym salonie łóżko drewniane z szufladami,stelaż bukowy regulowany ręcznie i materac lateksowy Dual . wszystko w porzadku. nie mam co narzekac !

~filip (2012-11-13 11:39)
Ocena: 0 + | -

byłem, kupiłem , tego samego dnia dostałem materac łóżko i stelaż z dostawą do domu ! polecam ! porządna firma

~czesc (2012-11-12 12:48)
Ocena: 0 + | -

wydaje mi sie ,że warto sprawdzić kilku producentów zanim wybierze się odpowiedni materac. tak też zrobiłam , miałam do wyboru Jysk , Salon Firmowy materace , Rameta , nawet w Basztowej miałam możliwość kupna materaca.
Obejrzałam , przetestowałam , porównałam ceny i wybrałam (mam nadzieje,ze najlepiej) materac z pianki termoelastycznej Medivis Lux Komfort z karbowana powierzchnia. Spie od dwoch tygodni. wszystko w porzadku, jestem wyspana, nie narzekam na nic zupelnie.
polecam wszystkim przejsc sie do wszystkich mozliwych producentow i sobie porownac co jest dla nas najlepsze.

~henryk (2012-11-09 13:12)
Ocena: 0 + | -

a ja mam materac firmy TREENES jestem zdrowy wyniki mam w normie i nic mnie nie boli i co wy na to!

~robert (2012-11-09 13:10)
Ocena: 0 + | -

Marekoo jak można zarzucić komuś że czytać nie unie skoro sam masz problemy z pisaniem no chyba że to wina późnej pory a i może ciut za dużo chmielu proponowałbym się zagłebić w atesty producentów materacy z każdej firmy od których można kupić materac czy poduszkę w raciborzu a nie rzucać w twarz bezpodstawne oskarżenia o rakotwórczych substancjach bo nikt azbestu do materacy nie daje każdy producent dba o atesty certyfikaty i inne papiery bo bez nich nie można być solidną i wiarygodną firmą

~bastek (2012-11-09 12:39)
Ocena: 0 + | -

Kupiłem materac lateksowy i jestem bardzo zadowolony. certyfikaty rzeczywiście mają, obsługa kompetentna i szybka realizacja zamówienia. Czego chcieć więcej.
pzdr. BASTEK

~Marekoo (2012-11-09 01:08)
Ocena: 0 + | -

Jeśli Rameta nie wie i nie umie czytać Certyfikatów swoich dostawców materaCY pODOBNIE JAK TEN LINK Z PRZYJEMNYM I CHORYM SNEM, który cały czas sie chce reklamować, to niech sobie przetłumaczy z angielskiegi nba nase. Certyfikaty mówią, że ta gąbka czy pianka użyta do produkcji materacy w Ramecie pochodzi z RECYKLINGU!!!!! Czyli najpierw była ona siedzeniem w aucie, autobusie lub tp a potem ją prztworzyli na materac!!! Zgroza. Myślacy i znający język angielski ludzi enie będą kupować w Ramecie albo przez internet. Ja kupiłem sypialnie z Koła i najpierw sprawdziłem i spróbowałem co kupuję. Wiec Rameta z tą stroną internetową si etylko ośmiesza. Ludzie wiedzą jak wydawać rosądnie pieniądze na zakupy. Tym bardziej, że śpiąc wdycham to przez te 8 godzin. I pomyślec, ze Rameta kiedyś w Raciborzu miała taką dużą renome a teraz zeszła na takie dno.

~robert (2012-11-07 13:23)
Ocena: 0 + | -

Nie rozumiem tych wszystkich oczerniajjących komentarzy na ramete czy www.przyjemnysen.pl oni sprzedają materace znanych i renomowanych firm takich jak janpol senactive hevea materasso ci producenci napewno nie trują swoich klientów a artykuł sponsorowany przez koło albo dobrze opłacony bo wychwalają jakby lepszych już nie było a to nie prawda bo są choćby z tempuru. Ja posiadam materac z janpolu forte kieszeniowy z płytą z pianki leniwej i jestem zadowolony. i nie czuję się truty śpię dobrze i wstaję wypoczęty.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów tych którzy umieją czytać między wierszami i oddzielać naganianie od rzetelnych komentarzy i tych którzy tego nie robią, a najbardziej pracowników,właścicieli, osoby zaangażowane w tworzenie tylu fascynujących wpisów.
Robert

~ja (2012-10-31 12:16)
Ocena: 0 + | -

polecam wszystkim !

~ola (2012-10-02 10:52)
Ocena: 0 + | -

kupiłam u nich masażej Patataj i materac lateksowy . GORĄCO POLECAM ! cena bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi producentami.

~SMUTEK I ŻAL (2012-09-28 14:36)
Ocena: 0 + | -

SMUTNY SPAM-FESTIWAL OCH-JAKŻE-WSPANIAŁYCH WPISÓW O ZALETACH TYCH WYŁĄCZNIE NAJWSPANIALSZYCH NAJCUDOWNIEJSZYCH I NAJZDROWSZYCH PRODUKTÓW, OCZYWIŚCIE TYLKO W FIRMIE X, BO W FIRMIE Y TO JUŻ SAMO G.

KOCHANI PRACOWNICY (WŁAŚCICIELE?) PONIŻSZYCH FIRM - ROBIĄC SOBIE CZARNE PR I SPAMUJĄC POCHWALNYMI POSTAMI TYLKO SIĘ OŚMIESZACIE, WY SMUTNE ISTOTY.

~wyspana ela (2012-09-28 13:54)
Ocena: 0 + | -

SERDECZNIE POLECAM MK FOAM KOŁO - Salon Firmowy w Raciborzu
najpierw ja sobie kupiłam łóżko tapicerowane + materac z pianki termoelastycznej + stelaż regulowany i śpi się idealnie ! zupełnie inny komfort. trzeba przyznać,że mają naprawde dobre produkty !
teraz moja mama się przekonała do zakupu w ich Salonie - dodatkowo dostała rabat ! zamówiła materac z lateksu talalay !!! już nie narzeka na ból kręgosłupa i nie wstaje niewyspana.

każdy z Nas powinien być odpowiedzialny za swoje zdrowie. w dzisiejszych czasach najczęściej narzekamy na bóle kręgosłupa- czaas coś z tym zrobić - taką możliwość daje nam salon firmowy w raciborzu.
POLECAM POLECAM POLECAM :)

~zosia48 (2012-09-24 19:58)
Ocena: 0 + | -

[Komentarz niezgodny z regulaminem]

Ostatnia edycja 2012-10-31 12:22 przez Redakcja

~gosia 61 (2012-09-20 06:37)
Ocena: 0 + | -

Ta Rameta przestałaby sie w końcu szmacić z tym swoim rakotwórczym przyjemnym snem.pl!! Przecież jasno widać, że Salon z Koła jest dla NICH solą w oku. Jesli RAMETA truje ludzi z Raciborza to niech zmieni towar aby nie truć ludzi dalej! i reklamować tutaj reklamuje swój rakotwórczy towar jakiś szemranych producentów gąbek do kanap, wersalek i tych swoich dziwnych materacy. Z artykułu jasno wynika, że Salon handluje prawdziwymi materaCAMI.

~Salon Firmowy (2012-09-18 12:15)
Ocena: 0 + | -

Materacy z KOŁA nie muszą polecać " jacyś ortopedzi z raciborza"- wystarczy  ,że Klienci, którzy kupują matearce od tego producenta wysypiają się na zdrowych , certyfikowanych i atestowanych materacach .Nie narzekają na bóle kręgosłupa, skurcze szyjne itp.Nikt naszym Klientom nie wmówi ,że fabryka z KOŁA jest "sieciówką ", że  trują ludzi lub mają "chińskie produkty" . !!!
Wystarczy przyjść do Salonu na ul. Nowej 1a  i się przekonać o najwyższej jakości wszystkich oferowanych produktów. POMOŻEMY W DOBORZE ODPOWIEDNIEGO MATERACA !
Przestrzegamy przed kupnem materaca czy poduszki przez internet. Zawsze trzeba wypróbować produkt przed sfinalizowaniem zamówienia.

Temat Zamknięty
Strony: 1 2 3 4 5 … 9
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog