29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (11): Dziwny rachunek za prąd Strony: 1Dodaj komentarz
!automaniak (2012-11-12 14:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, wychodzi taniej po przeliczeniu kilka groszy... i ot cały interes

!maniek (2012-10-01 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słuchajcie, podobno dostawcę energii elektrycznej można sobie zmienić, próbowaliście tego, wiecie coś na ten temat, czy wychodzi taniej czy drożej??

!amarek (2012-09-25 11:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że nie jestem sam... Ja ostatnio nie mogę się doczekać faktur za przyszłe 6 miesięcy, już chyba minął termin płatności...

!adamek (2012-08-29 08:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mnie też się czasem tak zdarza, ale płacę i się nie przejmuję...

~łowcax (2012-04-26 12:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hahah byłoby pięknie dostać coś w życiu za darmo:) nisestety tak nie jest. Umowa podpisana z vattenfallem obowiązuje teraz chociaż firma działa pod nazwa Tauron. A rachunek radzę zapłacić bo nastanie ciemność:)

~dostawca ... (2012-04-20 16:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

się zmienił. Uważam, ze Umowy z Vattenfalem ,,umarły smiercią naturalna,, i nie maja mocy prawnej a Tauron , który nowych Umów nie zawarł dostarcza prąd za ... "frico" !
Ciekawym co prawnicy na to ?

~ja (2012-04-20 13:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dostałam dziwny rachunek za prąd. Zamiast od vattenfall jak zwykle, dostałem rachunek od Tauron. Czy ktoś ma podobnie? To jakaś walka konkurencyjna czy co? Nie wiem, gdzie dzwonić najpierw  czy do vattenfall czy do tauron z pytaniem o to, co zrobić.

Może warto przeczytać CAŁĄ korespondencje. Tauron wszystko wyjaśnia w pozostałych pismach. Odsyłam też do strony www.tauron-wita.pl

~Odbiorca (2012-04-16 09:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja też jak wszyscy otrzymałem rachunek z nowej firmy ale kwoty są o wiele wyższe niż poprzednio. Czyżby o tyle znowu prąd zdrożał. Napiszcie
jakie dostaliście rachunki?

~Porto Ryga (2012-04-16 09:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~wiem!!! (2012-04-13 13:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zmienili nazwę, nie odbierasz kolego poczty, chyba że nie udostępniłe im- V.S.A swojego e-maila?

~Werner (2012-04-13 11:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dostałam dziwny rachunek za prąd. Zamiast od vattenfall jak zwykle, dostałem rachunek od Tauron. Czy ktoś ma podobnie? To jakaś walka konkurencyjna czy co? Nie wiem, gdzie dzwonić najpierw  czy do vattenfall czy do tauron z pytaniem o to, co zrobić.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog