29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-10-28 13:57:20 Wiadomości

W DK Strzecha odbyło się święto animatora kultury. Z tej okazji nagrody prezydenta odebrali wyróżniający się ludzie kultury: Aldona Krupa - Gawron, Małgorzata Michalczyk, Iwona Mogielnicka oraz Jakub Rusin. Zobacz zdjęcia

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Animatorzy kultury nobilitowani w Strzesze Strony: 1Dodaj komentarz
~starowsianka (2011-10-31 07:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widowisko  super !!!!!!!!!!!!

rewelacja!!!!  racibórz  to  powinien zobaczyć ,  powinno  byc  kilka  spektakli !!!  z  reklamą !!

~ja (2011-10-30 14:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Marta to 'siostra' pani młodej, a panna młoda to Magda

~widzowie (2011-10-30 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeżeli Marta to pani młoda to w pełni zgadzam sie z przedmówcą! Najbardziej  podobała  mi wlasnie młoda pani  .Swoim naturalnym, słodkim i anielskim glosem rozanielała publicznosc. Do tego pełna gracji w tańcu. Biła od niej niewinność, finezja i urok . Wszyscy wykonawcy byli rewelacyjni ale jak to na weselach bywa młoda pani ma byc najpiękniejsza i byla!  Piękny głos  przystojnego pana młodego powodował ze przechodziły nas ciarki .. SUPER . Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy. Widowisko radosne a zarazem wzruszające! BRAWO!! Mamy nadzieje na powtórkę spektaklu.Pozdrawiam

~we (2011-10-30 09:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bardzo przykra impreza... wrecza sie nagrodu ludziom ktorzy kilka lat pracują i mają za to płacone,, a zapomina sie o ludziach co strzeche tworzyli za darmo przez 60 lat....
wstyd i hańba!
ta Pani dyrektor jak widać zdaje test ignorancji , być może z powodu "przeszcepienia żywcem" z rybnickiego podwórka?
Wstyd! nawet nie wspomnieć słowem o autorach widowiska ....

~mama (2011-10-29 22:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Również proszę o powtórzenie tego widowiska!! Wykonawcy rewelacyjni!

~ze Proszowca (2011-10-29 21:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Super! Mam nadzieę, że występ powtórzycie, chcę by przedstawienie zobaczyły moje dzieci i rodzice. Gratulacje dla Marty , która była rewelacyjna.

~zachwycony (2011-10-29 11:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ten spektakl był wspanialy.Aktorzy, chór, taniec, lekkosc z jaka grali aktorzy, lzy same pchaly sie do oczu.. mam nadzije, ze jescze kiedys bedzie mozna to zobaczyc..

~ja (2011-10-29 06:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratuluje nagrodzonym! Spektakl "Zolyty i wesele..."był przepięknym widowiskiem. Naturalność i wystepujących na scenie i ich talenty wokalne i taneczne powodowały że ręce same biły brawa!:) Para młoda tak przekonująca i taka śliczna że aż chciało sie krzyknąć "gorzko...gorzko.." Brawo dla choreografa za przygotowanie tak wspaniałego widowiska! Słyszałam ,że w zespole Strzecha  panuje niesamowicie przyjazna atmosfera, wczoraj było widać!!!! Brawo dla choreografa za przygotowanie tak wspaniałego widowiska! Wielkie Brawa a nagroda jak najbardziej słuszna!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog