29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-09-06 14:33:18 Z mediów

Marta z Krzysztofem wprowadzają się do nowego mieszkania. Krótko potem w sąsiedztwie zamieszkuje była dziewczyna Krzysztofa. W związku zaczyna się psuć. Tak rozpoczyna się historia polsatowskiego "Dlaczego ja?" z Raciborza.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (11): Historia raciborzan w programie "Dlaczego ja?" Strony: 1Dodaj komentarz
~na nie! (2011-09-08 09:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Z życia wzięte" , trochę to pokrętne, gdyby nie to, że ktoś - autor wybiera w/g siebie i coś kreuje??? Nie sledzę kolejnych odcibków serialu, ale jak widzę autor nie wybiera górnolotnych - szczytnych wzorców, mimo że miłością tkane, które mocą medialną stają się wzorem do zastosowania w swoim życiu!!!
Brakuje mi tego ducha, który by pobudzał do szczytnych zachowań!!! w sytuacji, gdy Świat - Polska, przesycony jest złem, widocznym na każdym kroku.!!!

~MARIA (2011-09-07 11:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wzruszająca Historia. Taka Z Życia

~A FUJ!!! (2011-09-07 08:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tam sie całujom menżczyzna z menszczyznom!!!!! to na pewno nie u nas krencili bo u nas nie ma dewiantuw!!!!

~latawiec (2011-09-07 06:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<p>Mężczyźni uwielbiają zołzy. Ewaaaa !!</p>

~HKS (2011-09-06 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~ściema (2011-09-06 19:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ściema jakiej nie ma. program jest kręcony we wrocku, który "zagrał" racibórz

~Gosia1234 (2011-09-06 16:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie bardzo kojażę, gdzie to w Raciborzu było kręcone?

~DD (2011-09-06 15:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie, po prostu nie oglądam chłamu dla debili, nawet mając 4 kanały w TV przełączyłbym na reklamy, a nóż się coś na poziomie za chwilę trafi. Ale to taka dygresja, nie wszyscy muszą coś sobą reprezentować.

~pod wrażeniem (2011-09-06 14:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Łał, jaki wykształcony się znalazł z metropolii. Pewnie też świetnie zarabiasz , oglądasz tvn turbo i tvn24, popierasz związki homo i głosujesz na PO. Jednym słowem prawdziwy Europejczyk.

~DD (2011-09-06 14:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten bzdurny program według badań oglądają osoby z małych miejscowości, z wykształceniem podstawowym/zawodowym, o niskich dochodach oraz z małym ilorazem inteligencji.

~ziom (2011-09-06 12:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jedyne, co w tym filmie ma coś wspólnego z Raciborzem, to osoba kolesia, który pojawia się na samym końcu obściskując się z bohaterką na ławce bujając huśtawką przy tym. Aktor ma na imię Bartek, znam osobiście, przynosi chlubę naszemu miastu i jestem z niego dumny!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog