29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-08-01 11:23:06 Z regionu

Jedna z raciborskich kobiet biznesu zapytana, jaki interes udałby się w Raciborzu , odpowiedziała bez wahania – Dobry fryzjer! W naszym mieście zakładów fryzjerskich nie brakuje, ale...Czytaj dalej .

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (55): Racibórz- miasto kiepskich fryzjerów? Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~Klientka (2016-03-21 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Pana Krzysztofa również i ja chodziłam, zachwycona komentarzami. Ogolnie dużo gadki a na głowie masakra. Jeżeli zauważy ze klient przychodzi do niego którys juz raz to pozwala sobie.. z pięknego mojego koloru wyczarował żółć na mojej głowie z zielonymi odblaskami. zero dorady. Pasemek tez mu sie nie chciało robić (bo to juz nie modne jak powiadał) tylko farbe na całośc, wysuszyc i przeprostowac na max. temp. Fryzury nie dopasował, chciał na krótko ściąc by cos zobaczyc... Myslałam, ze to expert i tak ma byc. Ale wybrałąm innego fryzjera: chodzi o studio w Markowicach u nich naprawde super. Także odradzam, u mnie się nie sprawdził Pan K. a i jego slynne scinanie z objetosci myslalam ze sie popłacze, z gestych włosów zostały cieniutkie powywijane - cial tak długo bo sie zagadal;( A makijaż wykonany u kosmetyczki na górze (przez wizazystke) rozlal sie po 1 godzinie przy normalnej temp. kobieta nawet brwiami sie nie zajeła zero podkreslenia chocby zelem do brwi. zle dobrany podkłąd a kolor cieni jak po nie przespanej nocy. unikajmy takich ekspertów.

~Pani zadowolona (2016-02-07 17:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj pan Krzysztof, pan Krzysztof tak wychwalany, ale czy słusznie... rzeczywiście w tym tygodniu byłam zobaczyłam, i bardzo zadowolona wyszłam z salonu po wizycie. pierwszy raz ktos fachowo mi doradził co zrobic z włosami, powiedział co będzie pasowało co nie i uzasadnił to a nie zbywał p.ółsłówkami. W kwestii merytorycznej byłam zachwycona wiedzą i podejsciem do klientki a sam efekt na głowie też naprawde zadowalający w 100% wiec ja również polecam i trzymam kciuki żeby tak pozostało, żebym miała gdzie wracac na kolejne wizyty.

~Sylwia (2016-01-03 10:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

osobiście musiałam sie przekonać o tych wszystkich opiniach wypisywanych na temat pana Krzysztofa bo jakos bylam sceptycznie nastawiona i powiem szczerze bardzo milo sie zaskoczylam. Co prawda wygląd salonu troche stanął w miejscu o dekadę ale dla takich umiejętność i fachowego podejścia fryzjera jest to niewiele minus 😊  polecam studio fryzjerskie na Długiej!

~Ktoś (2014-10-02 10:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że to jakaś zmasowana akcja "hejtingowa" na TRENDY, i to w dodatku jedna osoba pisze wszystkie komentarze, na wszystkich możliwych forach i stronach internetowych podszywając się co raz  za inną osobę!  Komentarze napisane są w jednym dniu prawie o tej samej godzinie! Cóż za przypadek? Do tego posiłkuje się kłamstwem- nie ładnie.  Droga, Szanowna Konkurencjo naprawdę są lepsze sposoby pozyskiwania klienta niż obsmarowywanie w internecie firmy konkurencyjnej. I pamiętaj, że do końca anonimowy nie jesteś ;)

malarac (2014-10-01 15:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poszukuje dobrego fryzjera...o panu styliscie czytam wiele pozytywow ale nie wierze w to widizlam 2 babeczki ktore od niego wyszly(zadowolone) ale jak dla mnie nie bylo roznicy jak bywaly gdzie indziej. Pan stylista widocznie ma niezla bajere... Do tej pory mialam ukochana fryzjerke z ulicy bielskiej salon Merlin Monroe...i zawsze doradzila zawsze wyszlam od niej zadowolona:D niestety wyjechala na stale dlatego szukam kogos kto naprawde dobrzw sie mna zajmie...hmmmm moze sie przejde do pana stylisty zeby sama ocenic hmmm ale czy mu zaufac?

Zawsze możesz poszukać w internetowych katalogach fryzjerów w danym regionie, choćby tutaj: http://www.dobryfryzjer.pl/raciborz/

~Ewa15 (2014-09-25 11:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Najgorszy salon w jakimkolwiek byłam. Niemiła obsługa i zero fachowości...

Anastazja (2014-09-19 11:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~ewik (2014-09-15 06:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poszukuje dobrego fryzjera...o panu styliscie czytam wiele pozytywow ale nie wierze w to widizlam 2 babeczki ktore od niego wyszly(zadowolone) ale jak dla mnie nie bylo roznicy jak bywaly gdzie indziej. Pan stylista widocznie ma niezla bajere... Do tej pory mialam ukochana fryzjerke z ulicy bielskiej salon Merlin Monroe...i zawsze doradzila zawsze wyszlam od niej zadowolona:D niestety wyjechala na stale dlatego szukam kogos kto naprawde dobrzw sie mna zajmie...hmmmm moze sie przejde do pana stylisty zeby sama ocenic hmmm ale czy mu zaufac?

~Krystyna (2014-09-10 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Właścicielka z Salonu Trendy nie jest fryzjerką, nigdy nie ścinała i nigdy nie będzie ścinać, układać czy też farbować włosów klientkom Pani Aleksandro. Jak już ktoś się zabiera za "hejting" Pani Aleksando łącznie z podaniem strony internetowej oraz wytłuszczeniem nazwy salonu, proponowałambym jednak odwiedzić miejsce albo przynajmniej zaczerpnąć trochę infomacji, zyska Pani , Pani Aleksandro  na wiarygodności.

~jarka (2014-08-18 07:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Dagmara w Tworkowie dobrze cięła, ale teraz już nie różni się bardzo od raciborskich fryzjerek, a poza tym woła sobie niewyobrażalne ceny!

~tworków (2014-08-17 11:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Tworkowie jest dobra fryzjerka, ale droga strasznie no i trzeba jeszcze dodatkowo za dojazd sobie doliczyć:(

~alutka (2014-08-16 07:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na ul.Głubczyckiej pracuję 4 fryzjerki???Chyba coś bredzisz!Zaswsze są tam trzy fryzjerki zresztą Babki ok.polecam.Mogłaby p. Ewa troche obnizyć ceny to częściej bym chodziła.Pozdrawiam.

~Łysy (2014-08-15 15:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od wielu już lat chodzę do Bernarda Korzonka przy ul. Solnej i jestem bardzo zadowolony.

~jaga (2014-08-15 15:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
myszaa (2014-08-14 14:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masakra ja tam też kiedyś chodziłam do czasu jak mi włosy do suszarki wplątali. W efekcie musiałam z długich krótkie zrobić.
To cud, że mnie prąd nie zabił.
Taka sytuacja nie miałaby miejsca, jakby fryzjerki nie były zajęte plotkowaniem z szefową, tylko moją fryzurą :-(
NIE POLECAM!

Aleksandra (2014-08-14 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~sylwia (2014-05-30 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bylam u Pana Krzysztofa w zeszlym roku ,potym jak przeczytalam pozytywne opinie tutaj.Musze dodac ,ze jestem super zadowolona ,Pan Krzysztof wie o czym mowi ,ma sie wrazenie ze jest sie w dobrych rekach .Super doradzi ,koszty ok,polecam ...

~Ania_ania (2013-02-22 10:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan fryzjer z ulicy Długiej to pan Krzysztof. Trafiłam do niego po przeczytaniu 2,3 opinii na jego temat. opinie jak opinie - subiektywizm zazwyczaj. Poszłam z pewną dozą nieśmiałości i z lekką obawą ale stwierdziłam, że jakby co to włos odrasta. Zima jest - to lepiej bo czapę naciągnę i już a w pracy - trudno, jakoś przeżyję zanim nie odrosną. No i.... dołączam do grona osób, które zamieściły pozytywy na jego temat. bardzo miły człowiek, sympatyczny i daje wskazówki jak należy traktować swój włos. Z usługi jestem zadowolona, a włosy mam trudne bo miękkie i na dodatek "5 sztuk". Miałam wrażenie, że obcina mi po jednym włosie. Jest dokładny, po zakończonej usłudze sprawdza kilka razy efekt. Byłam tam 31 stycznia b.r. Zostaje u niego ! :-)

~klos (2012-12-15 12:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak to na wsi ;)

~ggg (2012-12-13 16:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z biznesami w Racku jest tak, że jak ktoścośotworzy to od razu szereg podrabiaczy czyjegoś pomysłu to małpuje bez pojęcia o specyfice danego przedsięwzięcia. "Fryzjerów" u nas jak kebabów itd. tylko może 1 na 20 z tych osób z nożyczkami w rękach potrafi ich właściwie używać. Z salonami kosmetycznymi jest analogicznie. Jak słyszę to co czasem opowiada żona po powrocie od fryzjera to oboje się śmiejemy. Ta sama głowa. te same włosy, a co fryzjer to opinia. Sami fachowcy, uśmiać się można. Poza tym przdstawiają wersję tej opinii dot. włosów w zależności od tego jak bardzo chce im sie pracować w danym momencie i ile mają czasu dla Klientki.

~Klientka (2012-12-13 11:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jedyny dobry fryzjer u którego byłam osobiście w Raciborzu i teraz już chodzę do niego regularnie, to salon przy ul. Długiej 32, gdzie obsługuje Pan Fryzjer, który jest naprawdę rewelacyjny!! Słyszałam że kobiety boją się mężczyzny fryzjera co dla mnie osobiście jest niezrozumiałe! Wydaję mi się wręcz odwrotnie! To mężczyznom mamy i chcemy sie podobać, więc kto jak kto ale myślę że właśnie mężczyzna najlepiej doradzi w czym nam dobrze i jak spodobać się płci przeciwnej ;) Polecam jak najbardziej salon Pana Krzysztofa jest profesjonalistą w swym fachu i ma bardzo dobre podejście do klienta!

~boże! (2012-06-12 19:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Boże.....mam blond włosy do ramion...Pani fryzjerka z znaneo salonu w racku,podpowiedziala mi ze bedzie mi ładnie z bordowymi końcówkami !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie to 2012 rok,a nie lata 90-ubiełeo wieku........

~olcia (2012-06-12 08:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

p.Michalina z Brzezia !!!!  , super podejście do klienta oraz wspaniała atmosfera.

~zadowolona (2012-05-31 16:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To prawda  w Raciborzu brak profesjonalnych zakładów fryzjerskich, jedyny z jakim się spotkałam, gdzie widać było, że fryzjer ma pojęcie i wiedzę o tym co robi był salon IRENA na ul. Długiej. Fryzjerem jest tam mężczyzna i jest naprawdę rewelacyjny. Chodziłam obcinać sie juz do wielu fryzjerów i nigdy nie byłam zadowolona od niego pierwszy raz wyszłam ustaysfakcjonowana z fryzury, włosy układają się idelanie. W trakcie kiedy byłam u niego, inna Pani miała farbowanie! Zawsze mówiłam że nigdy nie pozwolę się zafarbować żadnemu fryzjerowi, ale po tyum jak widziałąm jak profesjonalnie podchodzi do klientki na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.

~młody (2011-11-13 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja szukam jakieś fajnej sexownej fryzjerki w raciborzu
znacie jakąś najlepiej z  dużym biustem. proszę o odp.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog