29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-06-17 15:46:41 Wiadomości

W niedzielę 12 czerwca 2011 roku mszę św. prymicyjną w swoim parafialnym kościele św. Mikołaja w Raciborzu odprawił neoprezbiter ks. Damian Staniek. Zobacz zdjęcia

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Neoprezbiter ks. Damian Staniek ze Starej Wsi Strony: 1Dodaj komentarz
~Do pers (2011-08-22 11:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sam przyznajesz się do ateizmu i nienawiści do Kościoła Katolickiego.
Cóż złego Ci ten Kościół zrobił?
Jeżeli wybrałeś inną drogę to twoja sprawa. Przestań judzić pod tekstami
o wydarzeniach religijnych i kościelnych.

Temu , nowemu neoprezbiterowi / a nie klerykowi/ nie urastasz wiedzą, intelektem i kulturą nawet do  pięt.

~nat (2011-08-21 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do autentycznego pampersa.To bardzo ładnie syneczku ,że zamknąłeś jadaczkę,bo pampers chociaż chłonny,to w końcy jednak śmierdzi,a tego przecież chyba nikt tobie nie życzy

~PERS (2011-07-03 08:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do nat. przeczytałem "SE" Fajne słowo. Podoba mi sie, ale odpowiedz gosciu merytorycznie. Potrafisz. Moze jestem pampersem to tym bardziej oswiec mnie w zakresie aktywnosci i gorliwosci tego nowego kleryka.

~nat (2011-07-03 06:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do persa.Przeczytaj se synku twoje słowa„ niezła szopka”i spróbuj ocenić je w kontekście twego wpisu. A może tyś nie pers a pampers?

~PERS (2011-07-03 05:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"...jako gorliwy i bardzo aktywny kleryk..."Niezła szopka.Proponuje przeczytac tekst i wytłumaczyć co oznaczaja powyższe słowa.Chcę znać jego gorliwość ,w jakim kierunku sie objawiała,chce poznać w jakiej dziedzinie był aktywweny.Ja jestem aktywny w krzeiweniu świeckosci panstwa,zwązaków partnerskich,prawa kobiet to aborcji, opodatkowania kleru. itd. Ciekawi mnie kto? za ten show zapłacił. Panowie włodzarze wzywam Was do komentarza.Rodzice zawsze beda zadowoleni z syna.

~Anna (2011-06-22 11:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To była wspaniała uroczystość parafialna i wzruszająca. A Ks. Damianowi życzę Bożej pomocy na każdy dzień, trudnego, kapłańskiego życia i samych pogodnych i życzliwych ludzi wokół siebie.

~Anna (2011-06-22 11:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To była wspaniała uroczystość parafialna i wzruszająca. A Ks. Damianowi życzę Bożej pomocy na każdy dzień, trudnego, kapłańskiego życia i samych pogodnych i życzliwych ludzi wokół siebie.

~Parafianin (2011-06-18 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo sympatyczny człowiek i zdolny kapłan. Myślę , że ten uśmiech goszczący stale na jego twarzy pomoże mu bardzo w kontaktach międzyludzkich.
Ludzie nie lubią smutasów ani pyszałków zachmurzonych.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog