29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-05-14 22:32:07 Dokąd idę

Aborcja polega na zabiciu ludzkiego życia, ...jest  ludobójstwem... Komentarz  organizatora wystawy ukazującej ciała martwych ofiar aborcji.   Zdjęcia z wystawy "W obronie życia" >>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (51): Aborcja ludobójstwem. Głos "W obronie życia" Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~szperacz (2011-05-17 06:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przygaduje kocioł garowi !
Watykan pokazał, gdzie miejsce Kościoła
Katarzyna Wiśniewska
2011-05-17, ostatnia aktualizacja 2011-05-17 02:48
Na polecenie Watykanu wszystkie episkopaty muszą przygotować normy postępowania przy nadużyciach seksualnych wobec dzieci. To ostrzeżenie dla duchownych, którzy wolą chronić oprawców, a nie ofiary, a ich jedyną troską jest to, by skandal nie wyszedł poza kurię.
Watykan ściga pedofili 
Dlaczego Kościół nie słuchał kardynała Ratzingera   
Niemiecki kardynał tuszował pedofilię 
Dobrze, że biskupi mają "obowiązek powiadomienia władz świeckich o domniemanym przestępstwie", z tym że zgodnie z prawem danego państwa. Watykan mógłby to jednak wyraźniej nakazać. Brak współpracy był przyczyną wielu dramatów. Watykańska instrukcja "Crimen sollicitationis" z1962r. nakazywała milczenie o pedofilii. Księża z niej korzystali, choć już w2001 r. Jan Paweł II nakazał informowanie o tym Watykanu. Benedykt XVI robi wiele, by zmazać grzech zaniechania Kościoła. Pod jego naciskiem biskupi irlandzcy publicznie rozliczyli się ze zbrodniami molestowania dzieci przez księży.
Polski Kościół nie prowadził tylu placówek wychowawczych co irlandzki, więc skandale nie wybuchną tak masowo. Ale i pojedyncze przypadki są przerażające. Także dlatego, że pokazują poważne uchybienia naszego Kościoła.

~Do ~Myślącego ... (2011-05-16 22:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy aby na pewno o ,,to,, chodziło ? Czy KSIĘDZU, PROboszczowi - mam nadzieję, że jeszcze SzanowaneMU - też chodziło o taki ROZGŁOS ? Jeśli. To ,,gratuluję,, ... BO ŻE ... ,,grubeMU Rysiowi,, i Jego ,,rodzinie na swoim,, każdy rozGŁOS ,,pasi,, ...

~Myślący (2011-05-16 17:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochani, poruszyły Was do głębi te obrazy, dużo na ten temat dyskutujecie,
o to właśnie chodziło twórcom i organizatorom wystawy.Uzyskali zamierzony efekt.A że macie różne opinie i oceny tych obrazów to znaczy, iż jednak Was to zainteresowało

~Pierwiosnek (2011-05-16 17:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziękuję, już więcej do tego kościoła NIE PÓJDĘ!

~<lolek> (2011-05-16 16:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Aborcja jest zla, bez wątpienia. Zazwyczaj  osoby , które chodzą do Kościoła nie popełniają  takeij zbrodni a przez            " panów organizatorów " są skazani na oglądanie  takich starsznych obrazów.
Kto dał przyzwolenie  " fachowcom" od fotografii do zabawy tymi maleńkimi ciałkami ,
kto dal  przyzwolenie na potraktowanie  ich jak  "MODELI" , kto udostępnił im "materiał do układanki",
pytam jakim prawem????
Trąbią  , że aborcja jest złą. Ja to wiem  i zgadzam się z tym , zabrano tym malutkim istotkom  szansę
zobaczenia światła  tego świata. Okrucieństwem jednak jest to jak potem ktoś dla uzyskania rozgłosu " robił sobie z nich  puzle" a  na koniec ktoś , komu  brak zwykłej  empatii wywiesza obok Domu Bożego i myśli , że  poruszy serca  zbrodniarzy<!?>
Oni tam nie chodzą , oni tego nie zobaczą , oni omijają miejsce gdzie można usłyszeć głos swojego sumienia.
Kilka lat temu poroniłam  moje kochane , nienarodzone dziecko, w 11 tygodniu ciąża umarła . Kto przeżył taką tragedię to wie , że dzieciątka lądują gdzieś w odpadach medycznych i nie można nic zrobić  Po tym co zobaczyłam napawa mnie przerażeniem , kto ma dostęp  i co się dzieje z tymi niewinnymi malutkimi i do czego są wykorzystywane. Nie mamy pewności  , że to tylko dzieci z zabiegów aborcyjnych. Może tam jest również moje dzieciątko , którego nie miałam nawet szansy zosbaczyć!! Kto dał wam prawo  do robienia takich zdjęć , kto dał wam prawo do robienia tymi zdjęciami rozgłosu wokół  własnych osób < innego tu nie widzę>.  Żal mi was. władza... rozgłos...sensacja... tylko o to chodzi.Czy ktoś sie nad tym  zastanowił ? pozostawiam bez odpowiedzi.....

~1234 (2011-05-16 11:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ksiądz proboszcz własnego rozumu nie ma?

~Do poprzednika (2011-05-16 10:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest robota Ryszarda Frączka który ostatnio wciąga ks. Rogalskiego do różnych akcji. Potem ksiądz zbiera cięgi za działalność Frączka który wozi się na jego plecach.

~1234 (2011-05-16 10:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem za pokazywaniem takich obrazów. Nie jestem za pokazywaniem ich wszystkim - małym dzieciom. Tutaj ksiądz proboszcz przesadził. Coraz mocniej przesadza. Jeszcze nie tak dawno sam się oburzałem na forach na tych, którzy krytykowali działania ks. Rogalskiego. Nigdy bym nie pomyślał, że i ja dołączę do nich.

~A Abepe ... (2011-05-16 07:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Paetz ma się całkiem dobrze. I to nie w celi klasztornej czy innej ...

~Tomek (2011-05-16 06:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj, knibrode się chyba nawrócił. Na pewno sobie przypomniał, że kiedyś był ochrzczony i przystrąpił do I Komunii św.
A teraz powiem , że wystawa jest dobrym środkiem na uświadomienie społeczeństwu czym rzeczywiście jest aborcja.
Wśród ludzi którzy chodzą do kościoła są też tacy którzy dopuścili się aborcji.Znam taką osobę. Do dziś czuje się z tym źle, ma coraz większe wyrzuty sumienia, przechodziła okresy depresji i choruje na nowotwór narządów rodnych.
Przy ekspozycji wystawy występuje tylko jeden podstawowy problem.
Są to obrazy straszne i szokujące dla dzieci które jeszcze nie rozumieją tego okrucieństwa wśród ludzi dorosłych.

~Knibrode (2011-05-16 06:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przypadki pedofili są stare jak świat. Robimy dziś z niego wielki problem bo kilku księży upadło .. Spójrzmy na ten problem wśród nas , ludzi świeckich. O tym się milczy. To przecież żadna sensacja dla mediów i takich jak knibrode.Istnieją męskie agencje towarzyskie, pedofilia
jest powszechna wśród ludzi majętnych i w świecie artystów. Tego nie widzimy. Myślę , że piszący na tym portalu mają bardzo zawężone spojrzenie na ten społeczny problem. Dla nich jest to pretekst do ataku na wszystkich księży i Kościół. Księża nie rodzą się w niebie lecz na ziemi wśród nas.

~STOP obłudzie ... (2011-05-15 19:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<span class="postbody">"wystawa" tak, miejsce NIE!!!.

Może w następnej kolejności pokażą ofiary pedofilii księży, te kobiety,
które zostały namówione do aborcji bo były w ciąży z księżmi, i te
rodziny gdzie tatuś wraca do domu po odprawieniu mszy.

"STOP obłudzie!!!"...</span>

~a_ja_mam_taką_koncepcje (2011-05-15 18:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

aty sie c****m w czoło p********j ćwoku

~taką_mam_koncepcję (2011-05-15 18:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Świetny pomysł z tymi wystawami. Na temat następnej proponuję wybrać niewinnie spalonych na stosach przez inkwizycję lub dzieci gwałcone przez pedofili w sutannach. Będzie co oglądać...

~natalia (2011-05-15 15:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tylko powiedzcie mi, jak ktoś może działać przeciwko temu i ustawiać te dzieci tak, aby zdjęcie wyszło wstrząsające? to zdjęcie z pieniędzmi jest... jak ktoś mógł to tak zrobić?

~że zapytam ... (2011-05-15 15:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

/.../ Co można zrobic z niechcianym dzieckiem ? /.../
oto odpowiedź umieszczona na jednym ze ,,zdjęć,,  - bez znaku zapytania -/.../ Wyrzucić do kosza /.../
SIC !!!

~ant. (2011-05-15 15:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak możecie nawiedzeni pokazywać takie zdjęcia.Pokażcie pedofila księdza ,ja obraca niewinne dziecko.

~wkurzony (2011-05-15 14:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A jak nazwać bezdomnosc i bezrobocie? Ja nazywam to ,,demokratyczna,, eutanazją w świetle najaśniejszej RP! Jak napisał ,,kniprpode,, zajmijcie się l u d z m i , a nie ich z y g o  t a m i ! A pasibrzuchy  niech pomagają ubogim, a nie woza się ,,bryczkami,, i chleją co dzień mszalne wino /10%/

~Wnuczka .. (2011-05-15 12:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wróciła właśnie z ,,kościółka,, i rzekła : WIĘCEJ ,,TAM,, NIE PÓJDĘ !
Oto skutki ... Szanowni ,,wystawiacze,, !

~Kniprode (2011-05-15 10:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Za komuny aborcji można się było legalnie poddać w szpitalu do 12 tygodnia ciąży - pokazywanie zdjęć z aborcji w 24 tygodniu to totalna przesada i zapewne jakieś pojedyncze przypadki które tu się pokazuje dla wywołania szoku - równie dobrze można pokazać jak ksiądz pedofil i pedał obraca małego chłopca.

~do Kniprode (2011-05-15 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kretyn

~Kniprode (2011-05-15 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zygota nie jest człowiekiem - tak jak jajko nie jest kurą.

~Ślonzok (2011-05-15 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze, że tako wystawa do Raciborza ściongnyli!!! Niech ludzie obejrzom i pomyślom!

~Co robi ... (2011-05-14 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PROKURATURA ?                                                                                                                                                                         Toż to jest ... jawne eksponowanie ludobójstwa !

~do kamila (2011-05-14 21:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz rację Kamilu, wyrok będzie srogi. Pozdrowienia dla posła Piechy...

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog