29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-05-14 22:32:07 Dokąd idę

Aborcja polega na zabiciu ludzkiego życia, ...jest  ludobójstwem... Komentarz  organizatora wystawy ukazującej ciała martwych ofiar aborcji.   Zdjęcia z wystawy "W obronie życia" >>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (51): Aborcja ludobójstwem. Głos "W obronie życia" Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~do Wacia (2014-08-23 08:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cały tenbełkot o aborcji jest mijającą się z prawdą manipulacją.

~Wacia (2014-08-21 16:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prowokacyjne mijające się z prawdą zdjęcia

~Partyzant z PRL (2012-04-24 05:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O aborcji powinny się wypowiadac jedynie płodne kobiety a nie stare pudła które za komuny skrobały się na potęgę i śmieszni faceci w kolorowych sukienkach.

~Ilona (2012-04-23 21:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam 18tygodniowego Synka.. Jest całym Moim życiem..  Jak można???, jak można zabić swoje dziecko??!!!.. Brak mi słów, żeby to opisać... Przecież zawsze jest wyjście, można urodzić i oddać maleństwo komuś kto je pokocha.. przecież to najpiękniejsze co może się przytrafić. Kiedy maluch kopie, daje o sobie znać.. Kiedy ssie pierś, patrzy prosto w oczy mamie, dotyka jej ciała.. Jak można sobie odebrać tak piękne doświadczenia... Dla dziecka jesteśmy wszystkim, ono tak bardzo nas potrzebuje....Nigdy nie zrozumiem, jak można dokonać aborcji.. Nigdy..:(

~Partyzant z PRL (2011-10-31 18:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Katolicy twierdzą że jajeczko + plemnik to człowiek. Wiec dlaczego po zjedzeniu jajka nie mówia że zjedli kurę ? Czy ci dziwni nawiedzeni ludzie nie mogą zająć się swoimi sprawami, prawo do aborcji dla kobiet nie oznacza że ich kobiety będą miały obowiązek poddawania się aborcji  - a jeśli boją się że będą to robiły to oznacza to że ich wiara jest wyjatkowo płytka skoro musi być podpierana prawem karnym.

~czytajcie i uczcie się! (2011-10-31 14:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_33ScreenShot013.jpg

~hihi! (2011-07-10 15:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pers ! Nie wpadaj w nerwy, Ci poniżej to owoce pracy posła Marka Jurka / kto wie, które imię, a nazwisko/ Wszystkich gwałcicieli w y k a s t r o w a c   a  i c h pomioty w y s z k r o b a ć, aby nie przekazywac ich gwałcicielskich genów! To człowiek z wyraznym odchylenirm od przyjętych norm! Nawet Jarek dał mu kopa!,,

~PERS (2011-07-02 11:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja nie musze argumentowac aborcji niczym .Jest to dla mnie normalna rzecz jak chodzenie do fryzjara czy do dentysty.Nie zmienie zdanie JEST TO DECYZJA KOBIETY I JUZ!!!!!.Co powiedzilibydsie gdyby wasze córki zony kochanki przyjaciólki zostły zgwłacone przez zwyrodnielców i były w ciązy. Bardzo jestem ciekawy. A moze tutaj napędzajkoniunkture pisania ci co chodzą w kieckach czarnych ,rodzina radaia od  co maryja  i inny pomiot koscielny.

~do PERS (2011-07-01 22:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Twoj poziom argumentów jest denny, nie warto z Tobą polemizowac

~PERS (2011-07-01 11:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

że mam swój poglad na sprawe aborcji i wypowiadam go gośno to jestem głupolem. Tak byc moze jestem ale lepiej być głupolem niz ulegać presji czrnym. Nie wstdze sie soich pogladów i wiem że moge podjać kazdą dyskusje w tej iinnej sprawie dotyczecj roznej sfery. Ale to co powiedizłem że Polaks jest wasalnym panstwem do Watykanu i swoistym egzotycznym klechistanem .Takim Talibanem Afganistanem cywilizacji XXI. KOBIETA powinna decydować o aborcjia nie sejm kler i jego pieski

~do PERS (2011-06-30 20:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PERS ty jestes kretyn. Jesli nie potrafisz merytorycze zabrac głosu to spadaj stąd. Głupole powinni komentować na forach dla głupoli

~PERS (2011-06-30 11:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do Psycholog .To moze będziemy wiek człowieka liczyc od dnai włozenia peniasa do pochwy i zapołdnienai plemnikiem komórki jajowej.ABORCJA -TAK ciemnota klerykalna NIE.

~Psycholog (2011-06-30 09:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ci którzy uważają , iż aborcja nie jest ludobójstwem powinni się zainteresować tym co dzieje się w organiźmie kobiety po zapłodnieniu.
Stwierdzona ciąża to już żywy, rozwijający się organizm w łonie kobiety.
Aborcjonaliści, wstyd za brak podstawowej wiedzy o życiu ludzkim.

~PERS (2011-06-30 06:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czytam i nie wierze że ktoś moze nazwac aborcją ludobójstwem. Ten kto tak mówi odsyłam d oencykolpedi. ABORCJA jest normalnym zabiegiem i niech decyduje kobieta a nie mądralinscy w sejmie. Popieram prawa kobiet do aborcji i jestem za. Jest to cywilozowany swit a nie klechistan. Chociaz w RP blizej do wasalnego panstwa koscielnego niz cywilizacji XXI wieku. Juz talibowie pokazali co potrafia wysadzenie cennych pomników i wporwadzenie rygorystycznego prawa szariatu na całym terenie. A u nas .To ze jesteśmy klechistanem i Talibanem Europy wie kazdy dlateo wszyscy z nas sie smieją gdzie sie nie pojawimy .

~science (2011-05-30 13:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to, że aborcja jest ludobójstwem, to akurat wynika z logiki ;)

~hihihi (2011-05-22 14:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A byłby Pan tak uprzejmy?

~Szatan mój Pan (2011-05-18 23:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i *** wam w dupe klechy

~do ,,nieznajomej :),,... (2011-05-17 21:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tłumaczyłem ...
w odpowiedzi > /... WIĘCEJ ,,tam,, NIE PÓJDĘ /...
/.../ Brawa za odwagę dla organizatorów /.../ :) ... Ja ,,uśmiechnięty,, jak TY nie jestem ... :(

~:) (2011-05-17 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KAżdy pretekst dobry, żeby przestać chodzić do kościoła? Szukacie usprawiedliwienia? Bo co? BO was parę zdjęć zszokowało? Filmy, net, przekleństwa nie szokują, ale parę zdjęc tak? To przypomnijcie sobie po co do kośćioła chodzicie? Dla ksiedza czy dla Boga? A potem rzucajcie sie, że więcej tam nie pójdziecie. A wystawa miała szokować. Dobrze że szokowała. Z dziecmi można rozmawiac i wyjaśnić pewne rzeczy! Życie to nie bajka! Mądry rodzic czy dziadek bedzie wiedział, coz  tym tematem zrobić.  Brawa za odwagę dla organizatorów!

~szperacz (2011-05-17 10:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydarzenia pod Pałacem Prezydenckim świadczą o tym , ze polski kosciół umywa ręce od tch wydarzeń jak Piłat!

~szperacz (2011-05-17 10:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kto wymyslił wieczne odpusty ciemnocie szlacheckiej ? No kto?
Kto wymyslił darowizny na rzecz kościóła ,w zamian za odpusty grzechów ? No kto?
Kto dopuścił zabór społecznego mienia przez komisję majątkowa ? No kto?
Ludzie! Jedyny pozytyw tej organizacji sformułował poseł NIESIOŁOWSKI!,, Dajmy   spokój polskiemu kosciołowi, gdyby nie on byłoby więcej gwałcicieli, morderców i złodziejii! To jedynie przemawia do mnie jako argument!

~szperacz (2011-05-17 10:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kto sankcjonował dziesięcinę? No kto?
Kto sankcjonował prawo pierwszej nocy ? No kto?
Kto sankcjonował palenie na stosach ? No kto?
Kto judzi wiecznie na zydów? No kto? / JEZUS I MARIA TO.....ŻYDZI - 0 tłuszczo!/
Szkoda klawiatury!

~szperacz (2011-05-17 09:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko kraje które ,,wyzwoliły, się z uzaleznienia się od WATYKANU i ich emisariuszy są niezalezne , samorzadne - wolne! Exemplum Wielka Brytania i nasi sasiedzi!  Kosciół zawsze grał ,,pierwsze skrzypce,,  w nieszczesnej Polsce! Jak na tym wyszlismy? Kto wie, ten wie! Jedyna racja Jego bytu w kraju, to racja przedstawiona przez posła Niesiołowskiego!,, Gdyby nie kościół byłoby więcej złodzieji , morderców i gwaółciciel,,i! Wielka Brytania znalazła rozwiazan ie w tym temacie - złodzieji morderców gwałcicieli wysyłała do .......Australii!

~szperacz (2011-05-17 09:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szperacz, kolego jest  - bezstronny- cytuje artykuły prasy światowej, aby temu zakamarkowi Polski i Europy przedstawiać opinie prasy europejskiej i światowej! Poza tym nie znoszę jak ktos, w jakichkolwiek sprawach posługuje sie programem fotograficznym ,,PHOTOSHOP,, / obróbka zdjeć w celach komercyjnych, politycznych itp./

~Do szperacz (2011-05-17 08:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak zwykle. szperacz atakuje Kościół, księży i wszystkich poucza.
Ale tu pisze nie na temat. Artykuł dotyczy wystawy.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog