29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (37): Protest przeciw cenie RACIBORSKIEGO piwa Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Marketingowiec (2011-03-17 19:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem czy to piwo to taki rarytas? Mi nie smakuje. Ja wolę piwa typu pilzeńskiego.
Natomiast piwo zielone to totalna porażka (zdaje się, że jest to wyrób na bazie piwa z wyciągiem z trawy - ciekawy smak? - o gustach wolę nie dyskutować). Piwo ciemne ma równie ciekawy smak. Jeżeli do podłego piwa nalejemy odrobinę tzw. "maggi", to otrzymamy raciborskie ciemne. Smacznego.
Owszem! Raciborskie piwo nawet się dobrze sprzedaje, ale chyba tylko na lokalnym rynku. Na tym polega strategia marketingowa raciborskiego browaru. Lokalny trunek dla lokalnych konsumentów. Szkoda, że takie małe ambicje.
Panowie marketingowcy popatrzcie tylko na piwo "Perła". To również produkt lokalny z browaru w Lublinie i również uznawany przez tamtejszych piwoszy za najlepszy trunek na świecie, ale "Perłę" można kupić  w Raciborzu, a wasz wyrób gdzie jeszcze można kupić poza naszym regionem?

~Hologram (2011-03-17 16:41)

W Atmo za 4,5 lane;] cena sklepowa to delikatna przesada.. można by faktycznie trochę obnizyć cene ale widze, że i tak sie sprzedaje dobrze...

~heniek100 (2011-03-17 15:34)

W którym sklepie jest po 4zł? Ja przed chwila kupiłem raciborskie za 3zł na wojska polskiego. Chyba że chodzi o ciemne które ostatnio kupiłem za 3.69. Jak dla mnie nie ma problemu. Tak jak ktos już napisał, za 2zł to można się napić koncentratu z wodą, a nie piwa

~Jędker (2011-03-17 06:38)

ale 4 zeta za pivo(chodz go jeszcze nie piłem) to ciekawe ile biora za lane w "barze na przeciwko"??

~piwosz (2011-03-17 05:41)

Sikaczem jest piwo raciborskie ,zaledwie 4% przyzwoite jakosciowo piwa zaczynają się od 4,7%

~piwosz (2011-03-16 21:00)

Jakość musi kosztować. Albo pijesz jakieś sikacze z koncetratu po 2 zł, albo prawdziwe PIWO, takie jak to z Raciborza.

~+1 (2011-03-16 10:05)

+1

~Nasze osiedle (2011-03-16 09:43)

zbierzmy  1000 podpisów tu na foeum i wylemy petycje do zarzadu Bowara Raciborskiego

~tatra.pl (2011-03-16 09:25)

jak mam do wyboru 4 tatry pils za 7,99 zł to ciekawe co wezme 2 nasze racibory czy 4 tatry?? "nasze osiedle "ma racje za drogo,panowie handlowcy,marketingowcy z Raciborskiego browau....za drogo!!

~edzio pivosz (2011-03-16 09:21)

tak fak nasz browar jest bardzo dobey -maja tam jakas swoja starodawno miksture ale cena jest powalajaca,kogo stac by zaplacic 4zł za jedno piwo a jak wiadomo jedno to mało wic tzeba 2-3 wziasc i to juz sie robi dylemat!!

~piwosz (2011-03-16 05:38)

Raciborski browar nie ma pojecia o.....handlu ! W sprzedaży liczy się wielkosc obrotu, a nie wysoka jednostkowa cena!
Dla przykładu doskonałe piwo,, Goolmen,, w butelce bezzwrotnej w sieci sklepów Żabka kosztuje od 1,99/Odrzańska, Długa/ do 2,30/Pl Konstytucji/ a jest z......Lublina. W  Nowexie ul. Odrzańska ,pod samym bokiem browaru raciborskie piwo butelkowe kosztuje 2,98zł + 35gr za butelkę! Specjaliści od ustalania ceny w raciborzu to handlowcy - patałachy!

~Nasze osiedle (2011-03-15 21:14)

Chciałbym stanowczo zaprotesowac przeciw cenie naszego rodzimego piwa ktora wynosi ponad 4 zł!!kto chetny by wziasc widły,ciupagi i najechac nasz browar i wymusic obnizenie wygorwanej ceny za tak pyszny trunek??

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog