29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-10-10 17:15:44 Powiat Racibórz

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Norbert Mika i oceń go. Radni Miasta - głosuj >> Radni Powiatu - głosuj >>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (52): Norbert Mika - Rada Powiatu Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~)-( (2010-10-22 17:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myślimy o tobie Nasz Mistrzu.

~Antek Policmajster (2010-10-21 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lada dzień ukażą się listy wyborcze. Panie radny - CZEKAMY na pański ruch. Możesz być pan pewien, że przyznamy się do twoich ludzi. Ty nie musisz się przyznawać. Zresztą i tak byś tego nie zrobił. Pewnie wystartujesz jako niezależny kandydat. Masz mój głos na NIE.

~rac (2010-10-21 11:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To chyba najbardziej znany lider w Raciborzu. Nie wiedziałem, że to aż takie bolesne dla raciborzan? Swoją drogą, jak jest "pustka"?- nic się nie oferuje miastu - ze strony rządzących, wtedy w dziurę wchodzi coś, co doskwiera mieszkańcom !!!
Patrz link
http://forum.raciborz.com.pl/viewtopic.php?id=10233&action=new

~... (2010-10-21 06:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zamiast udawać, że coś wiesz, to zrób tę listę. Ja dla G3 zrobiłem, bo ich znałem. U Arka T. jest zbyt dużo nazwisk, których nie jestem pewien.
No i zostaje jeszce SP18 i Zakład dla Głuchych.

~rodzic (2010-10-21 06:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tam wystarcza lista ,,kto nie należy,,! 2-3 osoby jeszcze nie zgłpiały!

~jako (2010-10-21 06:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ktoś mógłby zrobić podobną listę nauczycieli z smsu?

~wespół w zespół! (2010-10-21 06:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Okropnie spasł się na URZĘDZIE!upload/small_10ScreenShot006.jpg

~... (2010-10-20 19:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pana P.K. zawiesili i nadal ma na pieńku z panem radnym. Wydaje mi się, że nagoda nie jest od pana radnego, lecz starostwa. Pan M. jest tylko jednym z radnych w starostwie i o ile mi wiadomo, to jeszcze nie ma tam rządów totalitarnych jednej osoby, nie kojarzmy więc nagrody dla nauczyciela z tym bagienkiem zwanym utajnioną wspólnotą.

~lance(t)lotka (2010-10-20 17:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mam znajomych nauczycieli w G nr 3, ZMS, "u głuchych" i SP nr 18
niektóre nazwiska podane poniżej bardzo mnie zdziiły
to tacy fajni ludzie
aż się boję z kim się ostatnio spotykałam
proszę podajcie podobną listy z raciborskich szkół
no i co z tym Piotrem K. (pracujemy razem) kiedyś czytałam, że go zawiesili i mają z panem M. na pieńku a tu nagroda
może mi to ktoś powiedzieć

~były_zawodnik (2010-10-20 15:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na wspólnotowych herbatkach trwa intensywna przedwyborcza agitacja. Tzn ty należysz do takiego okręgu wyborczego to masz głosować na tą osobę ( oczywiście jest to członek wspólnoty) i jeszcze dodatkowo mają twoi najbliżsi też na nią głosować. Każe się ludziom mówić o zaletach kandydatów wspólnotowych wśród rodziny i znajomych i zadbać o to aby nakłaniani poszli i zagłosowali.

To podobnie jak z przekazywaniem 1% na RSK, całe nauczanie formacyjne i herbatkowe koncentrowało się na tym temacie. Tematy "duchowe" stały sę mniej ważne bo 1% to miała byc kasa na "werbunek" nowych członków zwany pięknie ewangelizacją. Nie kumam skąd taki szeroki uśmiech na tej okrąglej buzi?

~Darek (2010-10-20 09:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na wspólnotowych herbatkach trwa intensywna przedwyborcza agitacja. Tzn ty należysz do takiego okręgu wyborczego to masz głosować na tą osobę  ( oczywiście jest to członek wspólnoty) i jeszcze dodatkowo mają twoi najbliżsi też na nią głosować. Każe się ludziom mówić o zaletach kandydatów wspólnotowych wśród rodziny i znajomych i zadbać o to aby nakłaniani poszli i zagłosowali.

~no to ci odpowiem (2010-10-20 06:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj
~Sie zapytam jesli moge: (2010-10-17 20:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ten radny to ten sam, o którym mówią, że jest szefem jakiejś podziemnej organizacji religijnej?

~podziwiam (2010-10-14 05:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawe jak skomentowałby Tymochowicz te splecione raczki wszystkich?

~Mieszko Otyly II (2010-10-13 16:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak patrzę na zdjecie poniżej, to tak rodzinnie jakoś mi się robi. Wszak Norbi i Izunia to tylko dyrektor i zastępca, ale musicie przyznać, że wyglądają pięknie. Ech...

~mikolao (2010-10-13 15:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nieee! Pliska! Tylko nie Norbi... ja chcę człowieka PRAWDY

~przywódca (2010-10-13 06:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W takim otoczeniu jest the best !upload/small_3ScreenShot053.jpg

~zmanipulowany przez NM (2010-10-12 22:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szczerze to powinno być: Mam co robic nawet jako "nieradny, niehistoryk i niedyrektor"

Nie wszyscy czytali ten artykuł a warto:
http://badzwolny.eu/index.php?option=co … Itemid=202

polecam  forum nowin: http://www.nowinypl/forum/viewtopic.php?f=17&t=3004&sid=bd63a5b202c10b4aebdd56804ce9b1fb
Po nowiny wstaw kropkę "." w przeglądarce.

~;) (2010-10-12 20:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<div id="pm82192" class="rm_lead_comment_text" style="clear: both;">Podaję nazwiska osób z grona pedagogicznego Gimnazjum nr 3 w Racoiborzu, zarządzanego przez pana dyrektora doktora Norberta Mikę, które pełniły funkcję animatorów lub byli członkami w wspolnocie "Maranatha" Odnowy w Duchu Świętym przy parafii "Najświętszego Serca Pana Jezusa" w Raciborzu,  w czasach gdy pan doktor pełnił tam rolę lidera:
Język polski – mgr Ewa Koczwara.
Język angielski – mgr Mirella Obłąg, mgr Sabina Kubiak.
Język niemiecki – mgr Krzysztof Wolny.
Historia – dr Norbert Mika, mgr Aleksandra Fleger.
Wiedza o społeczeństwie – mgr Dorota Kotwica, mgr Aleksandra Fleger.
Matematyka – mgr Izabela Kubita.
Informatyka – mgr Małgorzata Mikieko, mgr Ewa Kuźnik, mgr Tomasz Kubala.
Fizyka – mgr Ewa Kuźnik.
Plastyka – mgr Mariusz Janicki, mgr Maria Brajtszedel.
Muzyka
– mgr Tomasz Kubala.
Technika – mgr Małgorzata Mikieko, mgr Mariusz Janicki.
Przedsiębiorczość – dr Norbert Mika, mgr Izabela Kubita.
Edukacja europejska – mgr Aleksandra Fleger.
Być może inne osoby również. Podaję tylko nazwiska osób, które znam. Chętnie panie doktorze podejmę z panem polemikę w sądzie. Jestem ciekaw, czy wyprze się pan swoich ludzi tak jak wyparł ię pan prowadzenia swojej organizacji religijnej?
</div>

~do szperacz (2010-10-12 14:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Posiada nawet prezencję do fotela prezydenta kraju. Nie mam nic przeciwko, o ile będzie to kraj na drugiej półkuli, na innym kontynencie. Prezydent Raciborza - proszę NIE.

~poczytaj mi mamo (2010-10-12 06:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wbrew pozorom, to co tam piszą, to nie bajka, to koszmarna PRAWDA.
Wejdź i poczytaj nim oddasz głos na tego pana.

www.forum.raciborz.com.pl/viewtopic.php?pid=82158#p82158

~joj (2010-10-11 22:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

fiki miki  nie ma MIKI, ale za to są wyniki

~szperacz (2010-10-11 20:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No ale przyznajcie prezencję do fotela prezydenckiego posiada!upload/small_6ScreenShot024.jpg

~Kniprode (2010-10-11 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wolałbym sobie prawicę odrąbać niż oddać głos na tego katoultrasa.

~xxx (2010-10-11 16:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Mika ma zawsze bardzo dużo do powiedzenia i zawsze to są sukcesy. Nawte porażki to; były gdyby się nie udało, a przecież udało się!!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog