29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (4): Perkusista szuka zespołu lub osób chętnych do jego założenia Strony: 1Dodaj komentarz
~Czarek P. (2013-07-13 05:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak się z tobą skontaktować?

~Mr.vine (2013-07-12 21:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tak się  składa że szukam perkusisty, mam zespół weselny, i chcę go rozbudować . Mamy grania na 3lata w przód i jest ich nie mało. jestem z okolic raciborza, więc jak masz ochotę pograć to pissz

~Caleb (2010-11-18 21:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hej. Jestem wstepnie zainteresowany. Gram na gitarze elektrycznej...

~Drummer (2010-08-19 19:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam
Mam 20 lat. Gram na perkusji i w związku z tym poszukuję zespołu bądź osób chętnych do jego założenia. Może być granie dla samych siebie dla przyjemności lub jakichś tam małych koncertów oczywiście po uprzednim przećwiczeniu danego repertuaru.
Gatunek muzyczny jaki zazwyczaj gram to rock/pop rock. Sprzęt jaki posiadam można zaliczyć do półki półprofesjonalnej.
Interesuje mnie teren Raciborza ew. obrzeża do 10km.
Jeśli ktoś jest zainteresowany może wysłać wiadomość prywatną bądź też zgłaszać się na GG: 25400602 Pisać nawet jeśli niedostępny.
Mogą się zgłaszać pojedyncze osoby grające na gitarach elektrycznych, basowych, akustycznych, grające na klawiszach no i oczywiście osoby śpiewające, a może się uda stworzyć własny zespół.  Nieważne czy dziewczyna czy chłopak. Co ważne, nie musisz być wymiataczem, ważne abyś cokolwiek umiał/a zagrać. Ćwicząc z zespołem zawsze wszystko przychodzi efektywniej. Zastrzegam sobie wiek, minimum 17 lat.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog