29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (14): Wojna o krzyż! Strony: 1Dodaj komentarz
~wziuuum! (2010-08-19 15:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.krzyz.xaa.pl/

~Polak (2010-08-19 15:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Tylko pod Krzyżem,tylko pod tym znakiem Polska będzie Polską a Polak Polakiem!"

~do-red (2010-08-19 09:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Serwisant tej strony internetowej zazwyczaj na początek rubryki; komentarze - daje swój przewodni komentarz, dla skierowania uwagi na swoje cele - SATANIZMU!!!
<div class="rm_lead_comment">
<div class="rm_lead_comment_who">
                            "shatan <small><small>(Wczoraj 08:34)</small></small>                         </div>
<span style="margin-left: 0.5em; float: left;">napisał(a):</span>
                        <span style="float: right; text-align: right;">
                           
                        </span>
<div class="rm_lead_comment_text" style="clear: both;">
                        www.bitwaokrzyz.pl  <<<< zobacz ile moherów zdołasz pobić :D"

                        </div>
</div>
NIE DAJCIE SIĘ WCIĄGNĄĆ W SIDŁA SZATANA !!!
PS.Do redakcji portalu raciborz.com,pl. Problem etyczno - moralny społeczności w Raciborzu, pojawia się dość często w różnych głosach zawartych w komentarzach, dlatego propomuję wyjść z tego satańskiego kręgu i rozpocząć dyskusję w oparciu o opracowanie naukowe tego problemu z uwzględnieniem specyfiki społeczności Raciborza i okolicy. Przydługawa dyskusja pod tematem artyk. Migalskiego wskazuje na taką potrzebę.

~sedno (2010-08-19 09:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Posłużono się krzyżem jak zawsze gdy mamy do czynienia z tragedią której racjonalnie nie można wytłumaczyć - tak się stawia krzyże przy drogach gdzie zginęli ludzie!!! Tak stanął krzyż, który postawili harcerze, gdy już wcześniej przed pałacem prezydenckim warszawiacy tłumnie składali znicze i modlili się za zmarłych -  po fakcie katastrofy gdzie zginął  prezydent, który z tego pałacu wyjechał żywy, na uroczystość dla upamiętnienia mordu polaków w Katyniu. KRZYŻ I POMNIK RAZEM. POWINNE STANĄĆ W TYM MIEJSCU!!!
Nie mogę pojąć dlaczego raciborzanie opowiedzieli się tak licznie za PO? która teraz posługuje się krzyżem dla odwrócenia uwagi społeczeństwa od widocznych nieporadności rządzenia krajem.
POŚMIEWISKO Z POLSKI ROBI PO, bo to koalicja tej partii rządzi teraz już czwarty rok!!!

~maria (2010-08-18 19:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to jest oczywiste ze polacy chca pomnika w centrum stolicy ktory upamietni te straszna katastrofe ale Po  w swojej nienawisci do prezydenta nie chce do powstania pomnika dopuscic   bo powcy to maloduszni skorumpowani oportunisci wola postawic ponik ruskim najescom niz polakom bo mysla ze zawsze beda rzadzic a zapominaja ze nic natym swiecie nie jest wieczne najwieksza wada Powcow jest to ze sa tacy nienawistni msciwi oszukanczy  i zarozumoali podobnie jak byli komnisci ale i na nich przyjdzie nieszczescie

~jezuita wyzwolony (2010-08-18 13:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zródłem wszelkich ludzkich nieszczęść jest.... głeboka wiara  i  wszelakie ...... religie! Kto jest w stanie obalic tą tezę?Wojny ,mordy....to przede wszystkim religie! Tak jest od zarania cywilizacji! A ktos tego nie dostrzega, to już ma ....zaćmę religijna!

~Lepsza Prawda (2010-08-18 11:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochani ! To wcale nie jest wojna o krzyż lecz niegodna szarpanina pamięci poległych w katastrofie smoleńskiej- Prezydenta R.P. i pozostałych 95 ludzi z elit władzy. Ten niespotykany dotychczas w skali światowej wątpliwej jakości spektakl powinien być natychmiast zakończony a ku przestrodze potomnym  ta jawna kompromitacja polskich konserwatystów powinna być upamiętniona w centrum stolicy odpowiednim pomnikiem czy monumentem. Wywieszenie małej tabliczki na murze pałacu prezydenckiego, podobnie jak obrona krzyża, to zlekceważenie żyjących w tym kraju obywateli, którzy głównie z przyczyn finansowych nie są chowani na Powązkach, lecz na obrzeżach stolicy. Nie dla nich okazałe nagrobki, nie im przystoi ten cmentarz. Natomiast zastanówcie się dlaczego posłowie wszelkich ugrupowań zwlekają z sensownymi reformami i prowadzą tę polsko-polską wojnę. Zamiast mówić o gospodarce, ciągle słyszymy o jakichś kolejnych tablicach, na przykład w katedrze Wojska Polskiego czy też  w gmachu sejmu, nie tylko od niektórych. Jak wynika z sondy cbos , 68 % od dłuższego czasu źle ocenia każdy rząd! Niedługo aby nie umrzeć z głodu będziemy musieli pracować przez całą dobę. Tej sprawy nie można
lekceważyć i marginalizować. Nie dajcie się opętać wypowiedziom elit politycznych różnej maści jak też mediom.  Czy postawienie pomnika przed pałacem prezydenckim to dla dla elit dzisiaj najważniejszy problem?. Zwalanie sprawy teraz na obrońców krzyża jak i jego przeciwników jest skandalem. Przypomnijcie sobie jakim spektaklem po 1989 roku (krzyże w szkołach, aborcja itd) politycy próbowali odciągnąć Polaków od prawdziwych problemów Polski i jakich megaprzekrętów się dopuścili.  ?

~Do bzdura (2010-08-18 09:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Owszem, ośmiesza nas wobec całego świata postępowanie i kłamstwa rządu oraz prezydenta w tej sprawie.
Kiedy zwiedzam Warszawę chciałbym udać się pod pomnik w centrum, należny ofiarom tej katastrofy, tak jak chce większość Polaków. Czemu na polecenie prezydenta czy rządu nie czyni tego Hanna Gromkiewicz Walz, która szczyciła się przynależnością do Kościoła i Ruchu Odnowy w Duchu Świętym. Nie dajmy się zmanipulować przez liberałów i posdległem im media. Mamy swój rozum. Nie powtarzajmy za nimi te bajeczki o chorych psychicvznie czy pijanych obrońcach krzyża. Oni wiedzą tak jak wielu myślących Polaków, że jak ten drewniany krzyż zostqanie zabrany sprzed pałacu, to już nic w tym miejscu nie powstanie. Prezydent jak widzę najchętniej by się w ten sposób pozbył tego p;roblemu i dążył do zapomnienia o swoim poprzedniku, którego naród docenił i będzie doceniał za stanowczóść w postępowaniu.

~bzdura (2010-08-18 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bzdura! to jest ośmiesznie Nas, Polaków w oczach całego świata!

~Prawda (2010-08-18 07:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochani ! To wcale nie jest wojna o krzyż lecz o gopdne uczczenie pamięci popległych w katastrofie smoleńskiej- Prezydenta R.P. i pozostałych 95 ludzi z elit wsładzy. Ta niespotykana dotychczas w skali światowej katastrofa
powinna być upamiętniona godnie w centrum stolicy odpowiednim pomnikiem czy monumentem , tak jak to zapowiedział na początku prezydent Komorowski.Wywieszenie małej tabliczki na murze pałacu prezydenckiego to zlekceważenie tylu wspaniałych ofiar.Pomnik na Powązkach to też chowanie tego faktu historycznego na obrzeża stolicy. Tam są nagrobki jak przystoi na cmentarz. Natomiast zastanówcie się dlaczego rządzący i odpowiedfzialni za jak najszybsze postawienie pomnika zwlekaą. Tłumaczenie, iż jest  tablica w katedrze Wojska Polskiego czy też będzie w gmachu sejmu to tylko dla niektórych. Jak wynika z sondy onet.pl , 62 % Polaków chce symbolu upamiętniającego kaqtastrofę w centrum Warszawy, i to dostępnego przez całą dobę. Tej sprawy nie można
lekceważyć i marginalizować. Nie dajcie się opętać wypowiedziom rządzących i centralnych mediów.  Czy postawienie pomnika przed pałacem prezydenckim to dla rządu i prezydenta taki problem. Zwalanie sprawy teraz na PiS i Kościół jest skandalem. Przypomnijcie sobie kto ten temat usunięcia krzyża wywołał przed tygodniami ?

~shatan (2010-08-18 06:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

www.bitwaokrzyz.pl  <<<< zobacz ile moherów zdołasz pobić :D

emerson0 (2010-08-17 20:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapraszamy do głosowania i dyskusji ws. krzyża przed Pałacem Prezydenckim na stronie --> www.krzyz.xaa.pl

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog