29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (4): IV Marsz Autonomii Strony: 1Dodaj komentarz
~Maryś (2010-07-05 14:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj, tobie niePIS, to te 500 lat na pewno nie wystarczy żeby się wyleczyć. Ale pogratulować bujnej wyobraźni, żeby tworzyć sobie takie teoryjki!  Widzę, żyjesz w osobliwym świecie :)

~niePIS (2010-07-04 10:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moglibyście jeszcze trochę poczekać, aż ogłoszą wyniki wyborów - widać pali was walka o Śląsk niemiecki, tego obecała platforma  pod postacią Euro- Regionów!!! Takie "Autonomie" w Europie, to niemiecka akcja "Lebensraum". Na dzisiejszą sytuację demograficzną niemiec, chodzi raczej o Kanonfutter!!! Nie zamykam "dobrej woli" autonowistów, ale wytłumaczcie ślązakom - polakom, że  akcja ta ma coś poprawić ludziom tu mieszkającym? Owszem niemiecki kapitał ma tu swoje Eldorado, ale miejscowi Niemcy, zamiast dążyć do poprawy warunków życia dla wszystkich mieszkańców, "słodzą jak zdrajcy"  niemieckim kapitalistom do jak największych zysków, ale jednocześnie antagonizują się do miejscowej ludności polskiej-śląskiej. MUSICIE SIE NAJPIERW WYZBYĆ GRZECHU PIERWORODNEGO - FASZYZMU względem Narodów Europy a szczególnie Polaków !!! Niemieckie intencje są przejrzyste; wymyśliliście słowo POJEDNANIE, teraz chcecie AUTONOMII, co będzie dalej? dokładnie Polacy wiedzą!!!
PS. Wielki to grzech, może 500 lat wystarczy by się wyleczyć???

~chinkaczikulinka (2010-07-04 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Za jakieś 500 lat i tak wszystko będzie ... ,,żołte,, ....

~raymondo (2010-07-04 08:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam!
Mam ogłoszenie dla tych, którym sprawy Górnego Śląska leża na sercu.
17 lipca i godzinie 12.00 z katowickiego Placu Wolności wyruszy pod budynek Sejmu Śląskiego IV już Marsz Autonomii.
Ja byłem dotąd na dwóch i panująca tam atmosfera tak mnie ujęła, że zawsze kiedy tylko będę mógł,  będę uczestniczył w tym wydarzeniu! Nikt nie oszukuje się, że zwrócą nam zabraną autonomię po takim jednym marszu, ale ma on służyć przybliżeniu idei autonomii.
Wiem, że z powiatu raciborskiego droga do Katowic daleka, ale mi ona nie straszna!

Więcej informacji
www.marszautonomii.pl - zobaczcie koniecznie - są tam zdjęcia i opisy poprzednich marszy a także przibliżenie idei Autonomii Śląska

pozdrawiam, pyrsk!

raymondo

Autonomia w ramach Polski jest korzystna dla wszystkich (Polaków, Niemców, Ślązaków i wszystkich innych) zamieszkujących nasz Heimat!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog