29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-05-26 00:00:00 Wiadomości

Dzisiaj przy pięknej, słonecznej pogodzie na kortach OSiR-u w przyjacielskiej, a nawet biesiadnej atmosferze rozegrano pierwszy otwarty turniej w tenisie ziemnym o puchar przewodniczącego Koła Partii Demokratycznej w Raciborzu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Tenisowe przedpołudnie Strony: 1Dodaj komentarz
~fisik (2005-06-01 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i mamy kolejnego demagoga w postaci rogozinskiego,pajac!

~urszula krezel (2005-05-31 21:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja sie zgadzam w zupelnosci ze zdaniem ksiedza pomnik jest potrzebny nie mozna tylko wszystkiego sprowadzac do dzialalnosci charytatywnej bo tym sposobem nie bedzie na swicie niczego trwalego i pieknego a biedni i tak zawszebeda trzeba budowc pomnik Papieza jestem calym sercem za budowa

~Rogoziński (2005-05-31 09:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... jadłodajnie  dla  ubogich,  hospicjum.  I  tym  projektom  nadajmy  imię  Jana  Pawła  II. To  jest  poszanowanie  godności  ludzkiej,  to  jest  pochylenie  się  nad  ubogim. Pamiętajmy,  że  Papa  był człowiekiem s k r o m n y m.  Ubogim  w  materię  i  bogatym  w  ducha. To  są  wartości  o  których,  proszę  Księdza,  mówił  Papa. Powierzchowny  jest  impuls  chwili. Pozdrawiam

~Rogoziński (2005-05-31 09:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...  zbić  własny  kapitał.  Przykładem  niech  będzie  pomysł  organizacji  koncertu  z  okazji  urodzin  Naszego  Papieża. Jak  Papa  żył,  to  nikt  nie    rzucał  takiego  pomysłu.  Wietrzę  tu  obłudę,  ale  zakładam  też,  że  mogę  się   mylić. Najlepiej  byłoby  gdyby  każdy  z  nas  nosił  nauki  Jana  Pawła  II  we  własnym  sumieniu  i  przekładał  to na  relacje  międzyludzkie.  To  prawda  Papa  uczył  nas  miłości  do  bliżniego.  Zbudujmy  więc  sypialne  dla  bezdomnych,  ...

~Rogoziński (2005-05-31 09:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z  przykrością  muszę  nie  zgodzić  się  z  opinią  Ks.  E.  Dębickiego. Pomysł  budowania  pomnika  Jana  Pawła  II  w  Raciborzu  uważam  za  bezpodstawny.  I  nie  dlatego,  że  chciałbym  umniejszyć  Jego  Osobie. Wprost  przeciwnie.  Być  może  moja  opinia  jest  "powierzchowna",  jak  Ks. chce,  ale  czy  opinia  księdza  nie  jest  również  powierzchowna.  O  tym  kim  był  i  jest  dla  Polaków  Jan  Paweł  II  każdy  zachowuje  we  własnym  sercu.  Boję  się,  że  wiele  osób  próbuj

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog