29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-04-29 11:52:19 Z mediów

Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Stańmy przy królu wszyscy, którym bliskie były ideały jego zmarłego brata! - apeluje na swoim blogu eurodeputowany z Raciborza

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (912): Migalski nawołuje: stańmy wszyscy przy królu! Strony: 1 … 3 4 5 6 7 … 37Dodaj komentarz
~Prorok Palikot (2010-10-19 11:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tuskozgraja
Niektóre komentarze do linku
http://www.niezalezna.pl/artykul/atak_na_siedzibe_pis/40337/
- andy: napastnik to kuzyn Niesioła były milicjant- który otrzymał pistolet w nagrode od Kiszczaka.
- maanProrok Palikot
Pamietam, jak w jednym z wywiadów Palikot powiedział, że polityka Jarosława Kaczyńskiego, pełna agresji itp. itd. w końcu doprowadzi do tego, ze jakiś fanatyk weźmie sobie te słowa zbyt dosłownie i dojdzie do tragedii. Miał rację; doszło. Tylko, ze fanatyk pochodził z ich pełnego miłości, dobroci i zgody podwórka.....
PS. tam mamy całą przewrotność tuskolandu w całej okazałości.

~tuskozgraja (2010-10-19 11:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ATAK NA SIEDZIBĘ PIS
fot. sxc.hu, 19-10-2010 11:53
http://www.niezalezna.pl/artykul/atak_na_siedzibe_pis/40337/1
Komentarze: 80
Tomek:  Czysta nienawiść
"Ujawnia się w Polsce nienawiść w skrajnej postaci. To są proste konsekwencje tego co obserwujemy od kilku lat, także w okresie ostatnich 6 miesięcy. Pamiętam wypowiedź przedstawiciela PO Karpiniuka /zginął także pod Smoleńskiem/ skierowane do Maciarewicza, cytuję: "Pan powinien mieć embargo na oddychanie" . To poszło w TV publicznej i nie wywołało nawet żadnego zdziwienia czy komentarza. W ten sposób pozwalamy na eskalację agresji określanej czasami "polityką miłości". Tylko otrzeźwienie Polaków może coś zmienić ale póki starcza im na piwo i grillowanie to chyba marne szanse."
PS.Cały ten link, trzeba siłą w gardło wcisną, tym oszołomionymi medialną nagonką na ludzi Prawa i Sprawiedliwości, którzy na tym portalu są mordercami, najpierw słownymi (pisanymi) potem zaczną  strzelać i zarzynać nożem. Strachu nie ma, bo to kilka szaleńców - ludzie sami sobie z tym poradzą !!! Trzeba sobie uzmysłowić, kto w polsce zaprowadził rządy "Sycylijskiej mafii". Za czasów komuny nie zginęło tyle prawych obywateli polskich jak w ostatnich 3 lat rządów TUSKOZGRAJI.

~anty-pis (2010-10-19 10:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~Genuś (2010-10-18 09:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No niestety.....  :(((((  Piechę sprawiedliwość jeszcze nie dosięgła.

~Sabina (2010-10-17 18:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~POprzednikowi (2010-10-17 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale śmieszne-palikotowy pomiocie!Zamilcz w obliczu śmierci!

~Artek (2010-10-17 17:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8523557,Syn_podejrzany_o_zamordowanie_bylego_wiceministra.html
Wróbel nie zginął! On POLEGŁ na polu chwały! Tzn. w akwenie chwały :)))

~niezależna (2010-10-17 17:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

SETKI OSÓB WYSŁUCHAŁO MACIEREWICZA
fot. Wiktor, 17-10-2010 15:31
http://www.niezalezna.pl/artykul/setki_osob_wysluchalo_macierewicza/40286/1
Komentarze od godz. 15,21 do około 20,00 -18
Witek:  Polecam to spotkanie Pana Macierewicza
http://www.youtube.com/watch?v=LGqbG6TEeC0&feature=related
Obejrzyjcie Panstwo wszystkie odcinki a jest ich sporo(od 0000-0005) w niektórych komentarzach jest głos o zbieżności zabójstwa Rybniczanina Wróbla eksperta związanego z polskim lotnictwem, którego śmierć-zaginięcie kojarzy się z terminem ogłoszenia wyników
rosyjskiego MAK-u.
PS. Poseł PIS-u Macierewicz, wskazuje na konstytucyjną odpowiedzialność istniejącej władzy PO za wszystko co sie stało i dzieje nadal.

~brownie (2010-10-16 11:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

niezalezne forum.pl > Dyskusje na każdy temat
http://niezalezneforum.pl/index.php?topic=5067.0
-brownie, Czołowy publicysta *****
Odp: Łagodność wg Platformy
« Odpowiedz #8 : 04.10.2010, 13:01:24 »
Co by tu nie napisać to wszystko bierze się stąd, że PO nie ma żadnego pomysłu na Polskę. 95% czasu wszystkich wystąpień to atak na PiS. Pomyślcie co by zostało gdyby z tego zrezygnowali.

-brownie
Odp: Łagodność wg Platformy
« Odpowiedz #10 : 05.10.2010, 18:51:13 »
Boją się PiS-u okropnie. Wręcz panicznie. Wiedzą, że gdyby PiS doszedł do władzy to gdzie kijem poruszyć i już mamy aferę.
A Sikorski ma powody do obaw. Bo wyleci na pysio a nie jest jakimś działaczem partyjnym ani nie ma umocowania w terenie.
    Zapisane
Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to PRAWDA
Talleyrand

~gaelic04 (2010-10-16 11:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://niezalezneforum.pl/index.php?topic=5137.0
Strony: [1]     
gaelic04 Redaktor **** Wiadomości: 525
Zobacz profil
Żółć bydlęca w piwie i totalne zbydlęcenie ekipy D. Tuska « : 08.10.2010, 18:20:58 »
    Browarnicy zaprzeczają jakoby  dodawali żółci bydlęcej do warzonego przez nich piwa.
Profesor bez matury POsłużył się bydłem! Tusk nawet nie jest w stanie zaprzeczyć temu, że jego trzyletnie premierowanie to kompletne, to totalne zbydlęcenie w polskim życiu politycznym. Żółć bydlęca zamiast chmielu i mamy kolor oraz goryczkę; to nowy sposób na oszukiwanie klientów, nowy sposób na obniżkę kosztów.
Tylko jeden browarnik w Polsce oficjalnie publicznie zaprzeczył, że nie dodaje zamiast chmielu żółci bydlęcej, to właściciel malutkich browarów Ciechan oraz Lwówek Śląski.
Zbydlęcenie jako forma sprawowania rządów!
Żółć bydlęca daje kolor i goryczkę, a zbydlęcenie tuskowej ekipy daje dowodzi jej totalnej degrengolady.
Tego jeszcze nie było ani w polskim browarnictwie, ani polskim życiu publicznym.
Pogoń za zyskiem, za obniżką kosztów-psucie piwa to obniżanie jego jakości, smaku, oszukiwanie klientów.
Tusk i jego przyboczni od lat czynią to samo, zabarwiając nasze życie publiczne niesamowitym chamstwem, inwektywami pod adresem opozycji.
Przez cały czas obrzucali śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego inwektywami. I nie łudżmy się, że to czynił jakiś Palikot, czy jakiś tam  Niesiołowski czy inne bęcwalstwo z PO!
To codziennie, metodycznie czynił i nadal czyni Donald Tusk. Usłużny wobec możnych, zgięty w pół, jak rab witając Putina, a wobec tragicznie zmarłego Naszego Prezydenta jakże chamowaty, wulgarny.
ZBYDLĘCONY!
Po prostu BYDLAK!
Bo jakimiż  słowy opisać jego zachowanie i wypowiedzi!?
Jakimi słowy oddać to jego zachowanie?!
Zwyczajne bydlę!
c.d. w linku

~do Judasza (2010-10-16 09:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Judasz - nie dyskutuj z pisdzielstwem, szkoda czasu i nerwów...

~Judasz (2010-10-15 18:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pis-czykowi ponizej
Mnie  tez  cie  zal ty  schwachmatto ( tacy jak ty  sa u  nas  tak nazywani ) . Kto podaza  sladami durnych politykow  ten do  dzis  nie  zrozumial  jednego . To sa  wszyscy  jakich  bys  nie  przemalowal  jedna  banda idiotow  i zlodziei . A  Kaczynski  jest  na  samym szczycie  tej piramidy  . Ten nedzny  maciwoda  z dziurawymi zebami  i smierdzacym oddechu . Ten jest  ta  najwieksza  kloaka  polskiej polityki . Co  zrobil  ten pajac przez  lata  rzadow  swojego  braciszka ?  A  nic , macil  , macil i bedzie  dalej  macil ,a szuka  takich  glupkow  ktorzy  pojda za  tym  fleja . Pieprzyc  o Bogu , honorze i  ojczyznie  potrafi kazdy  debil  ,a jeszcze  wieksze  debile  sa te  ktore  daja  sie na   to  zlapac i podazaja  jego  sladem . Dla  mnie  ten  Kaczor  jest  niczym  innym jak  to  powiedzial  K. Kutz cytuje  "  ciul  bez  omasty "  koniec  cytatu .  Dobranoc  pisowskie  glupki . Shalom . adios  Ade i pocalujcie  mnie  wszyskie Pisowskie  malpy   w d...... ß

~POprzednikowi (2010-10-15 17:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żal mi cię człowieku!!

~Judasz (2010-10-15 12:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do  ~??? <small><small>(Wczoraj 20:57)</small></small>
pajacu  jak  myslisz  , ze  ja  tu  siedze  i pierdze  w stolek  pijac  bawarskie  piwo  to  sie mylisz . Zarabiam  na  swoj  chleb  jak  przeszlo 80 Milonow  w naszym  kraju  i  nie  gledze o patriotyzmie  tego szurnietego  Kaczynskiego . Idiota  jestes  sam  bo  popierasz  tego  durnia , sfanatyzowanego maniaka i  flejtucha . Jak  masz  takie  wzorce  to  dzieki Bogu  nie  mieszkam  w  Polsce . Dosc  durni  pokroju  tego  Kaczynskiego  jeszcze  lata  po  waszej  ziemi  i pisze  takie  durnoty  , ze  cala  EU  sie  z tego  nabija . Bog  , honor  itd  kogo  z mlodych  to  dzis  interesuje ?  Tylko  jakichs  co  nic  innego  poza  tymi  banalami  w zyciu  nie  widza  . Dla  mnie  wazniejsze  sa  sprawy  jak  rodzina  ,  moje  zycie  , moje  zarobki  i  moje  prywatne  szczescie  i  moja  praca . A  reszta  moze  mi  byc  oszczedzona  jak  i  ten kopniety  Kaczor  ze  swoim stadem  gesi  gegajacych  za  nim  jak pozbawieni  wlasnego  rozumu .  Ade  teraz  mam   WE  i  nie  mysle  sie  tu  zaladkowac  z takim  swirem jak  ty

~... (2010-10-15 11:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

idiota, do siebie gada?

~do niePIS (2010-10-15 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ależ te pisiory mają walniętych wyznawców. Debil niePIS znowu wkleja :) a jakie nicki wymyśla: Znaki, Niezależna, Aerolit. Jestem pod wrażeniem! :))))

~Znaki (2010-10-15 10:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

„DUMNI POLACY” JAK DUMNI MASAJOWIE
Mirosław Kokoszkiewicz, 14-10-2010 18:08
http://www.niezalezna.pl/artykul/_dumni_polacy_jak_dumni_masajowie/40179/1
Komentarze::
erg:  a może jednak nie jest tak źle
i racja jest po stronie większości, a wy cały czas zaklinacie rzeczywistość- bo jak widać we wszystkich sondażach Naród jest zadowolony z premiera, prezydenta i rządu, a PO po 3 latach rządzenia nadal w cuglach wygrywa kolejne wybory.
robo:  do erg
Jedzmy gówno! - miliony much nie mogą się mylić!
PS. A miliony ptaków ma pokarm z much?
GABI:  Dumni Polacy
W ubieglym tygodniu bylam w Licheniu.
Modlilam sie za poleglych.
Wracajac juz z bazyliki w kierunku starego kosciola, przy alejce, stal pusty cokol, tzn. czarny marmurowy blok, a na nim kiedyś coś było,
ale nie w tej chwili.
Na tym cokole byly wypisane piekne i jakze ciagle aktulane slowa:
"Tylko pod tym Krzyzem,
tylko pod tym Znakiem,
Polska jest Polska,
a Polak Polakiem"

A. Mickiewicz

~Niezależna (2010-10-14 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NOCNY PROTOKÓŁ
ag, Niezależna.pl, 14-10-2010 17:46
http://www.niezalezna.pl/artykul/nocny_protokol/40177/1
Komentarzy 38 ( fotokopie dokumentów)
w jednym komentarzu podano link do nagrania
"ja *** to nasz - nagranie montażysty Telewizji Polskiej"
http://www.youtube.com/watch?v=QUsnyYrHE3I&feature=player_embedded
platffus  |   15 kwi 2010
"pierwsze chwile po katastrofie, nagranie montażysty Telewizji Polskiej Sławomira Wiśniewskiego.
Widział samolot, który bardzo nisko, z przechylonym lewym skrzydłem, podchodził do lądowania. Po chwili usłyszał huk i zobaczył błyski ognia.
/za mediafm.net/"
Sławomir Wiśniewski natychmiast pojawił się na miejscu katastrofy, jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych. Udało mu się zarejestrować jedną z czarnych skrzynek, a także fragmenty rozbitego samolotu. W nagraniu uderza przejmująca cisza na chwilę przed
przybyciem ratowników. O tym, że rozbił się polski samolot, autor nagrania zorientował się w trakcie rejestracji zdjęć.
Komentarze do nagrania.- nagranie odtworzono 67185 razy.
PS. Dzisiaj przed ukazaniem się informacji w internecie o godz. 17,46, 14 października w dwóch emisjach TVN24 i ktoś jeszcze? na własne uszy słyszałem jak dementowano, jakoby był podpisywany jakiś protokół w nocy 10 kwietnia !!! Zgroza!!! dokąd ta tuskozgraja nas prowadzi???

~??? (2010-10-14 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Że tobie coś takiego przez palce przeszło? żeby cytować słowa Prezesa PIS??? Tym bardziej, że pod twoim Nickem? który od samego poczatku kojarzony jest z zagranicznym pasibrzuchem zwany idiotą.

~Judasz (2010-10-14 18:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prezes PiS powiedział:
"Prawo wolnego narodu, prawo do
prawdy [...] Przychodzimy tutaj po to prawo bo jesteśmy wolnymi
Polakami i chcemy być wolnymi Polakami. Chcemy być wolnymi Polakami. I
chcemy, by ten kraj był nasz, był rzeczywiście nasz, by nikt nam nie
narzucał obyczajów, by nikt nie ośmielał się uczynić tego, co czyniono
w tym miejscu tak niedawno temu. [...] I domagamy się także innego
prawa, prawa do tego, by móc czcić tych których czcić chcemy, tych
którzy weszli do naszej historii, którzy dobrze służyli ojczyźnie i
którzy tak nagle zginęli, którzy polegli pod Smoleńskiem. Mamy do tego
prawo. Mamy do tego prawo jako obywatele, jako Polacy, jako w
większości katolicy. I to prawo jest nam dzisiaj odbierane [...]"

PS.
Polecam dla własnego rozeznania, kto kłamie i manipuluje opinią
publiczną? Polacy są światłym Narodem - Oni wybrali młodzież, która
okaleczona z szkolnej wiedzy historycznej, tej najnowszej, przyjmuje
papkę podaną przez ludzi, którym obcy jest polski patriotyzm.


A  dla  mnie  jest  ten  caly  prezes  PIS  jednym  wielkim  IDIOTA  : IDIOTA:  IDIOTA   TY  NIEPOLSKI  TEZ  JESTES  WKEJANKOWYM IDIOTA  IDIOTA  IDIOTA A

~wena (2010-10-14 11:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlaczego Pan Marek Migalski już nie zachęca by stanąć przy królu? :((((

~Mnietek (2010-10-13 11:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~Gerard (2010-10-12 21:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~Aerolit (2010-10-12 19:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

niezalezne forum.pl > Dyskusje na każdy temat > W kraju > POLACY POD KRZYŻ!  BROŃMY PRAWDY!
http://niezalezneforum.pl/index.php?topic=4937.0
Wątek: POLACY POD KRZYŻ! BROŃMY PRAWDY!  (Przeczytany 2133 razy)
W dyskusji na ten temat wzięło 29 znanych autorów. Wybrałem tylko jeden, dla prawdziwych Polaków - inni niech sobie darują i tak nic nie pojmą.:
Aerolit, Czołowy publicysta, ranga *****,Wiadomości: 3852,Zobacz profil
Odp: POLACY POD KRZYŻ!BROŃMY PRAWDY!
« Odpowiedz #12 : 09.09.2010, 22:07:47 »
   
Szaleństwo patrioty. List do Przyjaciela
„Piszesz mi Przyjacielu, o Ojczyźnie, o traceniu suwerenności, o walce z Krzyżem, o zadowolonych twarzach dzierżących władzę i bezradnym smutku w oczach, tych którzy wiedzą i nie rozumieją. Piszesz o bezmyślności ludzi zwiedzionych fałszywą demokracją i o
nadziei. Cieszę się, że w czasach bez idei, bez wiary i bez celu, znalazłeś bliskich sobie, z którymi możesz podzielić się myślą, co o przyszłość zatroskana. Piszesz mi o Waszych działaniach, że chcecie przywrócić sens zwykłym pojęciom, że w epoce zakłamania znaczeń
chcecie pokazać, że patriotyzm, wiara, prawda to nie wstyd. A tak, rzeczywiście, Ty Przyjacielu używasz tego śmiesznego nowomodnego słowa: „obciach”. Prosiłeś, żebym napisał coś o ludziach, którzy w swojej epoce byli „obciachowi”, potępiani za przywiązanie do tradycji, za odrzucenie obowiązujących, często obcych nam mód, o ludziach którzy nie bali się walczyć o prawdę. Prosiłeś, żebym napisał coś o Rejtanie, pośle ziemi nowogródzkiej Tadeuszu Rejtanie.
Wybacz Przyjacielu: nie mogę. Chcesz, napiszę Ci coś o „obciachowych” Powstańcach, którzy mroźnego stycznia roku Pańskiego 1863 poszli walczyć z Moskalami bez nadziei na zwycięstwo, a poszli dlatego, że wzywała ich miłość Ojczyzny (wiem, to też obciachowe pojęcie) i śmieszne przekonanie, że tak trzeba.
c.d.. patrz link

~Migals_niewymigany (2010-10-12 17:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Stańmy wszyscy przy królu a Migalski bedzie Stańczykiem -  jeżeli mu dorówna ?
do czasu przez Jarusia

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 3 4 5 6 7 … 37
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog