29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (102): Kto kandydatem na burmistrza i radnego w Kuźni Raciborskiej? Strony: 1 2 3 4 5Dodaj komentarz
~anty tmzr (2010-03-03 17:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co byście moi drodzy powiedzieli na kolegę M.Majewskiego? Młody i bardzo ambitny działacz ZHP. Komendant Hufca Ziemi Raciborskiej. Pomysłowy chłopak, który ruszył z posad hufiec. Nie wiem, jak wy ale sprawy młodzieży mógłby dobrze reprezentować w Radzie Miasta. Raczej nie związany z żadną ze strony dotychczasa rządzących. Mam o nim raczej dobre zdanie... tylko nie wiem czy byłby chętny :/

~toto (2010-03-03 17:18)

do mieszkaniec:Biedny facet.Głową muru nie przebije.To towarzystwo z Urzędu walczy o środki do życia a jemu chce się zmian.dzięki za uaktualnienie.Trochę mi za nich wstyd.

~Biedny (2010-03-03 14:08)

Niedawno czytełem w Nowinach Raciborskich , że dyr. OPS Pan Grygier na sesji rady Kuźni zaproponował aby zrezygnować po tylu latach z pomocy żywnościowej, unijnej PEAD. Radni to przegłosowali.
Nie dość że mamy niskie renty i zasiłki, to jeszcze odbiera się nam żywność która w domu bardzo pomogła nam ludziom niezamożnym. A Pani Burmistrz się wcale temu nie sprzeciwiła.  To są porządki.

~mieszkaniec (2010-03-03 14:04)

do toto: myślę że raczej nie napiszą nic w Naszej lokalnej prasie bo nikt od nich nie stawił się na spotkanie, jedynie RADIO _reklama_ było. Mówi się trudno

~Do W.D (2010-03-03 13:20)

Pan J. Brzeźniak nie wystartuje, gdyż wyprowadza się z Kuźni. Ponoć mieszkanie też już wystawił na sprzedaż.

~toto (2010-03-03 12:03)

do H.M: Z niecierpliwością czekam na opis i komentarz spotkania na temat kanału Odra-Dunaj-Łaba zorganizowanego przez pana Pawła Machę  i działaczy TMZR  z udziałem ekspertów tematu.Z tego co wiem wszyscy lokalni politycy byli na nie zaproszeni.Mam nadzieję ,że się udało i obok demagogii "z okna"będzie o czym poczytać.

~W.D (2010-02-24 08:32)

Coś mi sie wierzyć nie chce że p.Brzeźniak nie będzie startował?

~kuźnianka (2010-02-23 08:26)

Na razie wiadomo, kto startować nie będzie: tow. Janusz Brzeźniak i ob. Andrzej Kubiczak.

~Mieszkaniec (2010-02-22 08:39)

Proponuję typowanie kandydatów na Radnych - kogo byście widzieli jako swojego radnego, kto zasługuje na wybór, kto ma nas reprezentować.
Zgłaszajcie konkretne propozycje.

~H.M. (2010-02-21 19:18)

Witam cię Toto. Tak wpadłem na chwile i widzę że o mnie piszesz. A nie chciałbyś popisać w gazecie? Tak to juz jest że miesięcznik musi zawierać podobne informacje do tych które publikuje tygodnik. Bo jeżeli wybuchł pożar w Turzu to przecież nie napiszemy że było to w Kuźni? Co, nie? No. A więc te kwestię mamy jakby za sobą. Ja osobiście staram się dawać rzeczy których gdzie indziej nie znajdziecie ale nie zawsze mi to wychodzi. Brakuje nam ludzi z ... (ajer)??? z miejscowości o nazwie Kuźnia Raciborska. Czy tam na Boga nikt nie potrafi pisać? Każdy jeden artykuł pomaga ludziom w rozwiązywaniu problemów z którymi borykają się na codzień. Tak było w przypadku wielu artykułów naszej skromnej gazety. Tak więc Toto - do roboty. Wiesz kim jestem. Chyba rozpoznałeś mój styl. Skoro znasz mnie osobiście to się pofatyguj i zadzwoń. A najlepiej napisz coś wartościowego. W Kuźni mieszkają wspaniali ludzie, ale maja swoje problemy. Pomóżmy im je rozwiązać. Pozdrawiam serdecznie!

~kaja (2010-02-15 08:45)

do @ix: to w takim razie ze swoją alergią i ....... lekarzem będziesz musiał żyć jeszcze długo. Nie wysilajcie się na próby leczenia tych przypadłosci, bo tracicie czas.

[email protected] (2010-02-14 19:19)

Syndrom ten jest bardzo specyficzny ponieważ ma cechy alergii.Mój lekarz twierdzi,że jestem uczulony na głupotę, wazeliniarstwo itp.Narcyzm i arogancja połączone z ignorancją są dla odmiany przypadłością powodów moich trosk o stan swojego zdrowia.

~kaja (2010-02-14 16:59)

do @ix: cieszę się, że mamy takie samo zdanie - chodzi o tego ,,wrzoda". Ale tak wogóle to chyba masz syndrom p.Wrony. Pozostaje tylko dalej pytanie - czy szef naszej rady o tej ,,afgerze" wie?

[email protected] (2010-02-14 16:36)

Wrona dobry na wszystko, mi pomógł na chemorojdy a koledze na widok tego jegomościa przeszło zatwardzenie.Może i tego wrzoda wyleczy

~kaja (2010-02-14 12:19)

do: nie jestem taki pachołek: gratuluję ci tego, że nie chcesz patrzeć w przeszłość. Czyżbyś również był upaprany? Dla mnie i każdego normalnego człowieka, przeszłość w tak drażliwych rzeczach jest podstawą do jego oceny. Ja powiadam tak, że ten gościu powinien być przepędzony ze szkoły, klubu i związków. Bo wszystko spapra! Przestrzegam was życzliwie. Czy ktoś może mi odpowiedzieć, dlaczego coraz więcej rodziców zabiera swoje dzieci ze szkoły na osiedlu? Ano odpowiadam - sprawa tego gościa, t o prawdopodobnie jedna z przyczyn takiego stanu rzeczy. Ciekawe, kiedy dyrektor się opamięta i jak długo chce z tym gostkiem kuglować i mówić że śnieg jest zielony. Mam nadzieję, że jeżeli dyrcio spróbuje to zatuszować, to jak zwykle na wysokosci zadania stanie szef naszej rady. Wierzę w niego. Czy pan Wrona wie już o tej sprawie? To wydaje się być kluczowe pytanie. Proszę was, niech jego znajomi sprawdza to, albo daja mu cynk. Uwierzcie mi, inaczej w naszym grajdołku się nie da.

~bolek (2010-02-14 11:49)

Jest jeszcze człowiek bez wykształcenia ale za to zawód dyrektor jak z filmu "Poszukiwany,poszukiwana"Pan Cęcek.Może on?

~mumio (2010-02-13 10:37)

Podobno czego MB się dotknie, to schrzani. Takie w każdym razie chodzą słuchy... Ale ile w tym prawdy? Może jest coś na rzeczy, bo jak dobrze pamiętam, jako dyrektorowi szkoły też coś mu zarzucano.

~belfer (2010-02-12 18:33)

nie mówimy o dalekiej przeszłości, ale o teraźniejszości pachołku, brud za paznokciami każdy może ma, ale tak bogaty życiorys ma mało kto, takie przeżycia i doświadczenia, nie udawajcie, przyczepił się do klubu, bo tam go chyba jeszcze nie znają,
nie przymierzając wiele skończy jak Andrzej L

~nie jestem taki pachołek (2010-02-12 13:54)

A ja nie chcę patrzeć w przeszłość, kto jakim był człowiekiem, tylko w przysłość. Bo jestem na 100 % przekonany, ze każdy z nas ma dużo przeszłościowego brudu pod paznokciami. Pozdro 600.

~Kaja (2010-02-12 10:35)

Kochani, czy my mówimy o tym Mariuszu? Tym nauczycielu, związkowcu, sołtysie, byłym radnym i nieporadnym, o tym mieszaczu? To zapraszam do szkoły na osiedlu, niech dyrdo wyjmie sprawy-donosy związane z nim, a jak za mało to zapraszam do przytułku dzieci i młodzieży u czarnego Józka w naszym mieście, będź też do raciborskiej budowlanki. To dopiero poznacie osiągniecia przyszłego ...... jak mówicie Burmistrza?

~Szołtys (2010-02-12 09:02)

Do Tola ,   masz zaległosci w śląskiej godce ,puknuc to można za smiechu ,obserwujac poczynania R M ,rozleciec sie mozna ze złosci  ,obiecuja nam kanalizacja juz prawie 40 lot a końca nie widac .Prawdziwa walka o stołki w RM rozegra się pomiędzy trzema ugrupowaniami ,Przełom ,Razem dla Gminy oraz Gmina w dobrych rękach ewentualnie dołączy paru niezależnych , np dwulicowy z osiedla za piwo zdobywajacy głosy .

~bolek (2010-02-11 19:38)

Pozycja przewodniczącego Rady jest już od kilkunastu lat zajęta.Proszę się nie wcinać.Partia Samoowrona nie pozwoli na zmiany ,my tę Europę przetrzymamy do samego końca jej, lub naszego.Rozwój demoralizuje więc stawmy mu wspólnie czoło.

~Max (2010-02-11 19:11)

By zostać przewodniczącym Rady Miejskiej, najpierw trzeba wystartować na radnego, no i wejść do tej rady. Kiedyś M. Brześniowski (bo to o nim zdaje się jest mowa) był już radnym, więc...? Poza tym, niektórzy - jak widze na tym forum - typują go na burmisterza. Tylko, że jako burmistrz będzie wykonawcą tego, co przegłosuje rada, a będąc radnym (także pzrewodniczącym) może być twórcą wielu dobrych spraw.

~sezamka (2010-02-11 18:10)

Serena ma racje,tylko on!

~serena (2010-02-11 18:04)

Mariusz na przewodniczącego rady.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog